październik, 2020

pon19paź17:0020:00Warsztaty improwizacji komediowej poziom 1.17:00 - 20:00 Zaułek Artystów "Krzywy Komin", ul. Fabryczna 13b Zielona Góra 65-410 Rodzaj imprezy:Impreza

Opis

Chcesz być bardziej spontaniczny/a? Chcesz polepszyć swoją umiejętność nawiązywania nowych znajomości? A może po prostu potrzebujesz dawki tygodniowej rozrywki we wspaniałym gronie?

Przyjdź na nasze warsztaty improwizacji komediowej!

PIERWSZE SPOTKANIE ZA DARMO

Nie musisz być osobą zabawną czy spontaniczną. Tego wszystkiego można się nauczyć na naszych warsztatach.

A czym właściwie jest impro?
Znasz “Whose line is it anyway?” albo serial “Spadkobiercy”? Właśnie tym! Wychodzeniem na scenę i tworzeniem historii bez scenariusza i wcześniejszego planu. Czyli całym życiem! Większość działań, które podejmujemy, są improwizacją. Rozmawianie o pogodzie, wypełnianie dokumentów czy kupowanie bułek.

Na warsztatach będziemy się uczyć:
-> spontanicznego reagowania
-> aktywnego słuchania
-> akceptacji
-> koncentracji
-> umiejętności pracy w grupie
-> szybkiego kojarzenia, co poprawi naszą kreatywność
-> pracy ze stresem
-> pracy z emocjami
-> podstawowych zagadnień scenicznych

Przyjdź na pierwsze darmowe warsztaty, weź w nich udział i zdecyduj, czy chcesz kontynuować naukę w całym cyklu.

Warsztaty są przeznaczone dla osób pełnoletnich.
Zapisy przyjmujemy na adres: fruuu.ngo@gmail.com. W tytule prosimy napisać “warsztaty impro”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Odbędzie się 8 spotkań warsztatowych (+ pierwsze darmowe):
19.10. darmowe warsztaty zapoznawcze
26.10.
2.11.
9.11.
16.11.
23.11.
30.12.
7.12.
14.12.

Warsztaty zakończone będą nieobowiązkowym występem uczestników.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 150 zł.

Prowadzący: Patryk Cyplik
Były tancerz, niedoszły plastyk i muzyk, ale całym sercem improwizator. Animator, konferansjer, prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Sceniczna Fruuu. Uczy improwizacji od 2015 roku. Występuje w duecie Ula i Patryk improwizują, z którym to grał na I Poznańskim Festiwalu Improwizacji “Impro na Fyrtlu”, a także dwukrotnie na scenie wieczornej Warsaw Improv Festival w 2018 i 2019 roku.

Projekt jest dofinansowany przez Urząd Miasta Zielona Góra.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy przychodząc na pierwsze spotkanie, muszę uczestniczyć we wszystkich warsztatach?

Odp.: Nie. Pierwsze spotkanie jest darmowe i niezobowiązujące do niczego. Możesz przyjść i nigdy nie wrócić, ale możesz też zostać w impro rodzinie na dłużej 😀

2. 150 zł to koszt jednych warsztatów?

Odp.: 150 zł to koszt wszystkich 8 spotkań.

3. Czy na pewno powinienem przyjść, skoro nie czuję się zabawny/śmiały/itp.?

Odp.: Tym bardziej cię zapraszamy! Na warsztatach nie oczekujemy od ciebie, że jakiś/aś będziesz. Damy ci narzędzia, byś mógł/mogła się tego wszystkiego nauczyć. Jedyne, czego wymagamy, to chęci na dobrą, wspólną zabawę 😉

4. Czy dostanę jakiś certyfikat?

Odp.: Po skończeniu warsztatów dostaniesz od nas dyplom. Jeśli natomiast będzie potrzebne dokładniejsze zaświadczenie o przebytych u nas warsztatach, również możemy takie zapewnić.

5. A do czego mi się takie impro przyda?

Odp.: Do wszystkiego! Jako improwizatorzy uczymy się tak zwanych umiejętności miękkich, czyli wszelkich zdolności komunikacyjnych. Tego, jak rozmawiać, jak słuchać i jak współistnieć w społeczeństwie. Wszyscy jesteśmy elementami społeczeństwa, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że te umiejętności przydadzą się każdemu.

6. Czy muszę występować na koniec?

Odp.: Nie. Występ jest wyłącznie dla chętnych. Większość uczestników jednak zwykle decyduje się na wyjście na scenę. Jest to ciekawy test nowo nabytych umiejętności.

7. Czy na warsztatach trzeba mieć maseczki?

Odp.: Ze względu na aktualną sytuację, prosimy o przyjście na warsztaty w maseczkach, a najlepiej przyłbicach. Na miejscu będzie dostępny również płyn do dezynfekcji. Dokładne informacje o zasadach higieny będą przedstawione na warsztatach zapoznawczych.

W razie wszelkich innych pytań służymy pomocą na mailu bądź naszym fanpage’u.

Kim jest Inicjatywa Sceniczna Fruuu?
Jesteśmy stowarzyszeniem rozwijającym ludzi i pomagającym w przełamywaniu barier oraz samorealizacji. Promujemy wszelkie sztuki sceniczne, z naciskiem na improwizację. Istniejemy już od dziewięciu lat i w Zielonej Górze zrealizowaliśmy wiele projektów takich jak cykliczne warsztaty improwizacji scenicznej, warsztaty kabaretowe, Lubuskie Warsztaty Improwizacji i Kabaretu, Festiwal Improwizacji i Humoru “ImproH” i wiele innych.
Więcej informacji na www.fruuu.pl/

https://www.facebook.com/events/642462223342005/

Czas

(Poniedziałek) 17:00 - 20:00

Lokalizacja

Inicjatywa sceniczna FRUUU

Zaułek Artystów "Krzywy Komin", ul. Fabryczna 13b Zielona Góra 65-410

Back to top button
X