marzec, 2021

śro03mar17:0019:00Warsztaty impro od podstaw17:00 - 19:00 Fabryczna 13A Zielona Góra 65-001 Rodzaj imprezy:Impreza

Opis

Zapisy na: fruuu.ngo@gmail.com
W mailu należy podać imię, nazwisko i numer telefonu do kontaktu.

WARSZTATY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH
———————————————————————-
Warsztaty improwizacji komediowej od podstaw!

Jeśli chcesz:
– nauczyć się spontanicznie reagować na zaistniałe sytuacje
– otworzyć swoją głowę i uwolnić z niej nieskończone pokłady kreatywności
– świetnie się bawić i poznać ludzi równie cudownych co ty…
…to jesteś we właściwym miejscu!

Improwizacja komediowa to sztuka wymyślania spektakli tu i teraz – bez przygotowania i bez planu. W sumie wszyscy improwizujemy na co dzień w swoim życiu. W końcu nikt z nas nie biega po świecie ze scenariuszem w ręku. Czemu by więc nie podnieść tej umiejętności do rangi sztuki?

Przyjdź i baw się wspólnie w gronie niezwykłych ludzi! Poznaj siebie, swoje umiejętności oraz ograniczenia, a następnie pracuj nad tym wszystkim, by czerpać z życia jeszcze więcej frajdy niż dotychczas!

Zapraszamy na organizacyjno-zapoznawcze DARMOWE spotkanie:
środa 3.03.2021r.
godz.: 17:00
Przyjdź śmiało parę minut wcześniej, by zapoznać się z resztą uczestników.

Jeśli spodoba ci się darmowe spotkanie, zostań na całym kursie. Będzie składał się z 8 cotygodniowych spotkań, a koszt całości to tylko 200 zł od osoby!

———————————————————————-
PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy muszę płacić za pierwsze spotkanie?

Pierwsze spotkanie jest w pełni darmowe i będzie wyglądało jak pozostałe warsztaty. Można na nie przyjść i nigdy nie wrócić albo zakochać się w impro i zostać z nami na dłużej!

2. 200 zł to koszt jednych warsztatów?

200 zł to koszt całego 8-tygodniowego kursu.

3. Czy warsztaty są dobre dla introwertyków?

Impro jest świetne dla każdego bez wyjątku. Warsztaty mają być przede wszystkim okazją do pokonywania swoich barier i dobrej zabawy. Jeśli czegoś nie będziesz chciał/a zrobić, zawsze możesz odmówić udziału w konkretnym ćwiczeniu.

4. Czy można przyjść popatrzeć?

Wszyscy biorą aktywny udział w warsztatach. Jeśli konkretne ćwiczenie/zagadnienie będzie kłopotliwe, można na chwilę odpocząć, odejść od grupy, ale udział w większości zabaw jest obligatoryjny.

5. Jak będą wyglądały same warsztaty?

Będziemy tak naprawdę świetnie się bawić! Każde spotkanie będzie zawierało liczne gry i zabawy w kole, w parach, które będą służyły poszczególnym umiejętnościom.

6. Kim jest prowadzący?

Patryk Cyplik – były tancerz, niedoszły plastyk i muzyk, ale całym sercem improwizator. Animator, konferansjer, prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Sceniczna Fruuu. Uczy improwizacji od 2015 roku. Podchodzi do impro holistycznie i korzysta z wszelkiej dobroci, którą znalazł w innych dziedzinach sztuki. Występuje w duecie Ula i Patryk improwizują, z którym to grał na I Poznańskim Festiwalu Improwizacji “Impro na Fyrtlu”, a także dwukrotnie na scenie wieczornej Warsaw Improv Festival w 2018 i 2019 roku.

Do zobaczenia na impro!

https://www.facebook.com/events/719595558722890/

Czas

(środa) 17:00 - 19:00

Lokalizacja

Tkalnia

Fabryczna 13A Zielona Góra 65-001

Back to top button
X