styczeń, 2022

nie23sty17:0020:00Sulechów! Stand-Up w SDK-u Bartosz Zalewski i Michał Juszczak17:00 - 20:00 Catering DelicjuszRodzaj imprezy:Impreza

Opis

Zapraszamy na kolejną odsłonę Stand-Up’u w Sulechowie!

W 2022 rok wejdziemy z małymi zmianami ale takimi pozytywnymi i z postanowieniem, żeby każde wydarzenie organizowane przez Sulechowski Dom Kultury i Pawła Reszelę było po prostu wyjątkowe!

Tym razem w Delicjuszu wystąpi dwóch komików, dla których wspólnym mianownikiem jest Wrocław. I oczywiście genialne poczucie humoru, które Wam zaprezentują:

Michał Juszczak – Wrocławianin, który kończąc 30stkę zauważył jak świat zaczyna mu uciekać. Dlatego w najnowszym programie o roboczym tytule “Jusz czas” poopowiada Wam o… wszystkich sytuacjach, które zbyt bardzo zaczynają wpływać na jego życie. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Bartosz ZALEWSKI – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tym razem zaprasza na program pt. “Śmieć czy być”, który obejmie tematy takie jak genderys, feminis, homoseksualis i vitalis. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i postępujące zobojętnienie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie.

Wieczór poprowadzi gospodarz sceny: Paweł Reszela

Bilety:
30zł – bilet pojedyńczy
50zł – bilet podwójny

*Wydarzenie w aktualnym reżimie sanitarnym!

Uwaga: Impreza dla osób dorosłych.

Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej!

https://www.facebook.com/events/1023960191521502/

Czas

(Niedziela) 17:00 - 20:00

Lokalizacja

Catering Delicjusz

Catering Delicjusz

Back to top button
0:00
0:00
X