listopad, 2021

pią19lis18:0023:59Nocny Kochanek @Zielona Góra - Kawon18:00 - 23:59 Kawon Piwnica ArtystycznaRodzaj imprezy:Impreza

Opis

Nocny Kochanek w Zielonej Górze!

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 69 PLN przedsprzedaż / 79 PLN w dniu koncertu.

Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/nocny-kochanek-stosunkowo-udana-trasa-zielona-gora/wrzesien-2021
Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów, promująca album “Stosunki Międzynarodowe”. Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.
Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

https://www.facebook.com/events/588912319159047/

Czas

(Piątek) 18:00 - 23:59

Lokalizacja

Kawon Piwnica Artystyczna

Kawon Piwnica Artystyczna

Back to top button
0:00
0:00
X