grudzień, 2022

sob10gru18:00sob23:00Nocny Kochanek - Zielona Góra @Kawon

Opis

Nocny Kochanek w Zielonej Górze!

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 79 PLN przedsprzedaż / 89 PLN w dniu koncertu.

Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/nocny-kochanek-zielona-gora/grudzien-2022
Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

„O Jeden Most Za Daleko” to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej – od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Ciekawostką jest „Numer z Banjo”, w którym pierwsze skrzypce gra… banjo.
„O Jeden Most Za Daleko” to czwarty studyjny album zespołu Nocny Kochanek.

Premiera wydawnictwa: piątek – 23 września 2022. Płyty CD do nabycia w preorderze na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepie Mystic!

Trasa koncertowa “O Jeden Koncert Za Daleko Tour” to wycieczka po Polsce, promująca czwarta album zespołu Nocny Kochanek! Do zobaczenia!

https://www.facebook.com/events/1107519366510729/

Czas

(Sobota) 18:00 - 23:00

Lokalizacja

Kawon Piwnica Artystyczna

Kawon Piwnica Artystyczna

Back to top button
0:00
0:00
X