czerwiec, 2021

sob26cze(cze 26)08:00nie27(cze 27)15:00Masaż Lomi Lomi, zabiegi energetyczne i powięziowe 26-27.06.202108:00 - 15:00 (27) Zielona GóraRodzaj imprezy:Impreza

Opis

Zapraszam Was serdecznie na ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie z nami podczas niezwykłych zabiegów dla Ciała i Duszy. Ten kto już próbował potwierdzi niezwykłość i głębię relaksu płynące z miękkiego, pełnego miłości dotyku Lomi Lomi Akamana.

Człowiek jest skomplikowaną istotą zarówno pod względem budowy fizycznej, jego biomechaniki jak i emocjonalnej. Ciało oraz nasza psychika jest w synergii przez co pracując z ciałem często możemy odnaleźć wspomnienia i przyczyny naszego nie najlepszego samopoczucia. Podobnie pracując z naszą psychiką oraz emocjami możemy odnaleźć przyczyny choroby naszego ciała.
Dbanie o ciało, pomaganie mu w harmonizacji układu nerwowego, przywrócenie równowagi w całym ciele, ale również w przepływie energii przez ciało oraz niezatrzymywaniu emocji w nim poprawia jakość naszego codziennego życia w tym snu.

Zapraszam na przyjemną i niezwykle kojącą pracę z ciałem poprzez zabiegi i masaże Lomi Lomi w Zielonej Górze.

1) Masaż Lomi Lomi Akamana

1,5 h 250 zł
2 h 300 zł

2) Zabiegi energetyczne i bioenergoterapia

Więcej informacji /opis zabiegów na stronie https://www.facebook.com/Touch4You-1815976751798991/

Zapraszamy 🙂
Joanna i Witold

_________________

Witold Gruszczyński – bioenergoterapeuta, masażysta Lomi Lomi, IT

Witek od kilku lat zgłębia tajniki pracy z energią. Naturalną konsekwencją było zgłębianie tajników energii uwięzionej w ciele. To z kolei doprowadziło go do odkrycia masażu Lomi Lomi Akamana i jednego ze swych licznych darów.

Joanna Zawadzka – trener rozwoju osobistego, Nauczycielka Mindfulness MBLC, masażystka Lomi Lomi, bodyworker

Fanka kobiet, kobiecości i siły w niej płynącej. Podziwiająca męskie aspekty w mężczyznach. Swą wiedzę czerpała od wspaniałych nauczycieli oraz nauczycielek szczególnie ceni sobie spotkania z Prem Santoshi, Francoise Rambaud, Katarzyną Pilipczuk, Arapatą, Zbyszkiem Jasinkiewiczem- Rostowskim. Od zawsze związana z ciałem i transformacją poprzez ruch. Wielbicielka medytacji oraz metody Lowena.
Holistyczne podejście do człowieka i praca zarówno z jego ciałem, jak i umysłem jest dla niej jedyną słuszna drogą. Czerpie satysfakcję z obserwacji powrotu ludzi, a szczególnie kobiet, do ich mocy.

Masujemy zarówno razem jak i osobno, oferujemy przepiękne doświadczenia równoważąc energię męską i żeńską w masażu na 4 dłonie.

https://www.facebook.com/events/785170892055037/

Czas

26 (Sobota) 08:00 - 27 (Niedziela) 15:00

Lokalizacja

Zielona Góra

Zielona Góra

Back to top button
0:00
0:00
X