listopad, 2020

sob28lis11:3016:30Macrame z Dominiką Syczyńską11:30 - 16:30 ul. Drzewna 28 Zielona Góra 65-001 Rodzaj imprezy:Impreza

Opis

MACRAMA

Szkolenie przeznaczone dla projektantów mody, biżuterii i tkanin, chcących nauczyć się tworzyć dekoracyjne węzły, supły i misterne plecionki. Kilkugodzinne szkolenie ma na celu nauczenia kursantów kluczowych technik japońskiej sztuki wiązania. Od prostych poprzez przestrzenne supły , każdy kursant wykona szereg tradycyjnych i innowacyjnych sampli metodą:

•Basic knots, braids, bands, knot buttons, panel patterns, basket knots, diagonal & vertical knot patterns

Podczas szkolenia Macrame uczestnicy wykonają fantazyjne guziki i zawieszki ,a następnie zdobytą wiedzę przełożoną na własne projekty . Macrame jest bardzo wszechstronną techniką, pozostawiającą projektantowi dużą dowolność w interpretowaniu i wykorzystywania splotów. Solidne podstawy oraz odrobina fantazji pozwolą tworzyć tak fantazyjne ubrania i dodatki, jakie zwykliśmy podziwiać u Valentino Couture, Iris Van Herpen, czy Noir Kei Ninomiya.

Kurs stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych szkoleniach tworzenia i manipulacji tkanin.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.

Czas trwania szkolenia: 5 h
Cena: 290 zł dla uczestników warsztatów krawieckich „Amelia”, 300 zł (w cenę wliczone są wszystkie materiały).

Prowadzący: Dominika Syczyńska

Dominika Syczyńska – projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. W tym kierunku kształciła się w Krakowie a także na Central Saint Martins College of Arts and Design w Londynie. Uczestniczka drugiej edycji polskiego Project Runway. Ubrania tworzy z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół. Jej znakiem rozpoznawczym są trójwymiarowe struktury i tekstury. Odpowiedzialna za kreacje dla uczestników amerykańskiej edycji The Voice (2017). Na swoim koncie ma publikacje dla magazynów takich jak Vogue UK, Glamour czy Elle.

Zdj. Pinterest

https://www.facebook.com/events/1202283786832951/

Czas

(Sobota) 11:30 - 16:30

Lokalizacja

Pracownia i warsztaty krawieckie "Amelia"

ul. Drzewna 28 Zielona Góra 65-001

Back to top button
X