styczeń, 2022

nie30sty18:0021:00Krąg Kobiet - warsztaty rozwojowe18:00 - 21:00 ulica Stanisława Wyspiańskiego 17, 65-036 Zielona Góra, PolskaRodzaj imprezy:Impreza

Opis

✨Okaż sobie czułość, skup uwagę na swoich potrzebach, zadbaj o zdrowie psychiczne, ciesz się swoimi radościami, celebruj kobiecość, a gdy poczujesz potrzebę – zapłacz.

💫Tym właśnie jest Krąg Kobiet – bezpiecznym miejscem, gdzie wśród wspierających kobiet dzielimy się tym co dla nas ważne – swoimi doświadczeniami, przeżyciami i wspólnie tworzymy siostrzaną więź. Można powiedzieć, że Kręgi Kobiet to takie SPA dla duszy.

✨Celem Kręgu jest odkrywanie i pielęgnowanie swojej kobiecej natury. Wzmacniamy tu szacunek i zaufanie do samych siebie oraz do innych kobiet, rozwijamy kreatywność oraz intuicję. Forma kręgu sprawia, że każdy jest równy, każdy wnosi taką samą wartość.

🤍Krąg daje siłę i wsparcie, a także motywację do pełnego miłości spojrzenia na samą siebie – bo przecież innych nie oceniamy tak surowo jak siebie samych. Poprzez rozmowy, wymianę doświadczeń, wsłuchanie się we własną intuicję i głos serca stajemy się bardziej świadome.

▫️Krąg Kobiet jest grupą spotkaniową. Adresowany jest do kobiet, zainteresowanych pogłębianiem świadomości na temat swoich relacji z samą sobą oraz innymi kobietami. Ze względu na charakter spotkań, po utworzeniu grupy, będzie to grupa zamknięta.

▫️Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu, przez pół roku. Każda ostatnia niedziela miesiąca, o godzinie 18:00 (pierwsze spotkanie 30 stycznia).

▫️Koszt jednego spotkania to 75 zł.
Płatność z góry za wszystkie spotkania (możliwość rozbicia na dwie raty).

▫️Miejsce spotkań: Be Active Studio, Wyspiańskiego 17

🤍Prowadząca:
Joanna Maria Lewszyk, pedagog, terapeutka EEG biofeedback, świadczy pomoc psychologiczną w nurcie Gestalt. Prowadziła warsztaty w kręgu m.in. na kobiecym wyjeździe RESTcamp.

—————
Zapisy: kontakt@beactivestudio.pl

https://www.facebook.com/events/434223991442323/

Czas

(Niedziela) 18:00 - 21:00

Lokalizacja

ulica Stanisława Wyspiańskiego 17, 65-036 Zielona Góra, Polska

ulica Stanisława Wyspiańskiego 17, 65-036 Zielona Góra, Polska

Back to top button
0:00
0:00
X