listopad, 2021

wto16lis10:0013:00Harry Potter i Magiczna Biblioteka - Konkurs wiedzy o książce „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”10:00 - 13:00 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej GórzeRodzaj imprezy:Impreza

Opis

Zapraszamy wszystkie zainteresowane szkoły podstawowe do udziału w Konkursie wiedzy o książce „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”! Konkurs dotyczy uczniów klas VI i VII szkół podstawowych.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest poprawne wypełnienie karty zgłoszeniowej* oraz napisanie krótkiego wyjaśnienia/uzasadnienia (do dwóch tysięcy znaków ze spacjami): Dlaczego Wasza klasa jest magiczna i wyjątkowa! (praca zbiorowa). Zgłoszenia przyjmowane są do 5 listopada. Nadesłane prace będą oceniane przez jury składające się z pracowników Biblioteki. O tym, które drużyny wezmą udział w finale, poinformujemy 10 listopada na Facebooku mediateki Góra Mediów oraz na stronie internetowej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Szkoły wytypują 3 uczniów, którzy stanowić będą reprezentację w konkursie przeprowadzonym w Bibliotece. Finał odbędzie się 16 listopada (wtorek) br. o godz. 10.00 w sali im. Janusza Koniusza (parter) Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze i zmierzą się w nim reprezentacje 4 szkół.

Konkurs składać się będzie z konkurencji tekstowych, ruchowych oraz audiowizualnych i dotyczyć będzie książki J.K. Rowling „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Zespoły oceni trzyosobowe jury złożone z pracowników Biblioteki.

Zapraszamy serdecznie do udziału. Do wygrania cenne nagrody rzeczowe i upominki, a wszystko przy dobrej zabawie!

Dodatkowe punkty rozdane będą zarówno za doping przybyłej z reprezentacją publiczności, jak i liczbę przebranych w kostiumy osób.

* Kartę uczestnictwa i krótki tekst uzasadnienia przesyłać prosimy na adres mailowy: goramediow@biblioteka.zgora.pl, w temacie wpisując: HARRY POTTER.

Konkurs realizowany jest ze środków finansowych Instytutu Książki.

Regulamin Konkursu: http://www.wimbp.zgora.pl/images/Regulamin_Konkursu_2021.pdf

Karta Zgłoszeniowa: http://www.wimbp.zgora.pl/images/Karta_zg%C5%82oszenia_do_konkursu.pdf

Szczegóły: http://www.wimbp.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=11636%3Aharry-potter-i-magiczna-biblioteka&catid=12%3Awydarzenia&Itemid=390&fbclid=IwAR3Tz7ghV_fqYiqhPSceKAMgvQdoJ2nVCgWu6OnIupUC7_xKtSBrvoJA1f0

Źródło grafiki na plakacie: pixabay.com/inspiredbythemuse

https://www.facebook.com/events/555352782221414/

Czas

(Wtorek) 10:00 - 13:00

Lokalizacja

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

Back to top button
0:00
0:00
X