listopad, 2020

sob21lis11:0018:30Anrzejkowe warsztaty Bachata&Salsa11:00 - 18:30 THE MOTIONRodzaj imprezy:Impreza

Opis

“Co się odwlecze to nie uciecze” Jest mamy to! 21 listopada udało nam się zaprosić super ekipę, która w Andrzejkowym nastroju zarażać nas będzie pasją do tańca. Na parkiecie królować będzie Bachata z Dominikany oraz Kubańska salsa.

Bachata z Dominikany tym tańcem rozpoczniemy nasz mały maraton. Przewodnikami będą:

KARINA KODA – nie okiełznana pasja
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat, kiedy to po raz pierwszy poszła na zajęcia hip hopu. Po 5 latach spróbowała swoich sił w tańcu towarzyskim. Gdy była na studiach po dość długiej przerwie zatęskniła za tańcem i zaczęła szukać czegoś nowego. Któregoś dnia trafiła do klubu na salsotekę. Widząc jak dobrze ludzie się bawią, od razu zakochała się . Niedługo potem była już na pierwszych zajęciach z salsy kubańskiej. Po przeprowadzce do Wrocławia przyszedł czas na kizombę, a kilka miesięcy później na bachatę. Pierwotnie była to bachata sensual, ale gdy pojechała na pierwszy dominikański festiwal, wszystko się zmieniło. To tam poczuła, że straciła głowę i trafiła na coś swojego. Uczyła się od instruktorów światowej sławy, w tym Dominikańczyków. Teraz swoją pasją i radością zaraża innych.
Jest również założycielką grupy choreograficznej POCO LOCO i jedną z trzech założycielek fundacji Dominicana Corazón, której celem jest promowanie bachaty i kultury dominikańskiej.

MICHAŁ WIŚNIEWSKI – wulkan energii
Zabawa to określenie najlepiej pasujące do Michała. Od zawsze kochał taniec i nigdy go nie brakowało w jego życiu. Kieruje się zasadą, że należy się bawić tak, by obie strony nie chciały zejść z parkietu :).
Rozwijał się w wielu odmianach począwszy od zumby, po czym wieloletnie doświadczenie nabył w salsie kubańskiej, następnie w kizombie, a nawet w tangu argentyńskim. Serce jego przez wiele lat należało głównie do salsy, lecz ponad rok temu rozdarło się na pół, dając miejsce również bachacie. Próbował też sensual, ale szybko doszedł do wniosku, że ten taniec to nie jego bajka. Prawdziwy rozkwit jego miłości do bachaty nastąpił po dołączeniu do grupy POCO LOCO. Od tamtej pory rozpoczęła się ciężka praca na warsztatach, wyjazdy na festiwale, treningi oraz pokazy dla publiczności z różnych miast Polski a nawet i Europy. Ostatecznie pod czujnym okiem i wymagającym okiem Zosi Cristiana de los Santos ukończył kurs instruktorski.

Salsa Kubańska z nią zaprzyjaźnimy się dzięki:
OLA – eteryczna i romantyczna
Żywiołowy, dynamiczny lecz zarazem namiętny taniec salsa , oczarował ją tak bardzo, iż postanowiła pogłębić swój warsztat taneczny, by móc w pełni wyrażać siebie i fascynację tańcem. Brała udział w licznych warsztatach i kongresach, ćwicząc pod okiem wielu specjalistów. Jej taniec jest połączeniem elegancji i delikatności z ekspresją i dynamizmem. Tancerka instruktorka salsy, organizatorka wielu regularnych eventów tanecznych. Jest współzałożycielką wrocławskiej szkoły SALSAMANIA.

ŁUKASZ – przystojny i charyzmatyczny
Zaczynał od tańca towarzyskiego, jednak swoboda, jaką poczuł tańcząc salsę, zachęciła go do rozwijania swojej pasji tanecznej właśnie w tym kierunku. Studiował salsę oraz jej korzenie na wielu międzynarodowych kongresach. Był tancerzem w grupie TimbAdictos. Od wielu lat ceniony instruktor, dbający o doskonałe brzmienie i różnorodność muzyczną DJ na wielu lokalnych salsotekach imprezach wyjazdowych oraz charyzmatyczny animator.
Razem tworzą SalsaOle! Ich wielkim marzeniem i celem jest szerzenie tanecznej kultury kubańskiej, dawanie ludziom radości poprzez ruch i taniec, a także pomaganie w nawiązywaniu i pielęgnowaniu pozytywnych przyjacielskich relacji. Dlatego od ponad 6 lat na terenie Wrocławia, Oleśnicy, Wałbrzycha i Kłodzka, Nowej Rudy oraz wszędzie tam gdzie są mile widziani, organizują kursy, warsztaty, spotkania integracyjne i imprezy różnego rodzaju.n
PROSIMY DOKŁADNIE CZYTAĆ INFORMACJE
ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PARACH

Godz. 11.00 Bachata
11.00 – podstawy uzupełnienie, przypomnienie (open)
12.10 – połączenia choreograficzne (P1)
13.20 – styling panie panowie (P1 i P2)
14.30 – przerwa obiadowa

Godz. 15.00 Salsa
15.00 – bodymovement, styling panie panowie (open)
16.10 – partnerowanie, połączenia choreograficzne (P2)
17.20 – rueda de casino (P2)
18.30 – planowany koniec

Practice:
20.30 – practice na miejscu liczba miejsc ograniczona kapeluszowe 10 zł, napoje orzeźwiające we własnym zakresie 😉

*open – kategoria dla wszystkich,
* P1 – poziom średnio zaawansowania,
* P2 – poziom zaawansowany.

CENY
1h – 35zł
3h – 70zł
6h – 130zł

Kontakt i zapisy:
Teresa Glapińska nr tel. 604479441
nr konta ALIOR BANK 92 2490 0005 0000 4000 7923 3902

W związku z nadal panującą pandemią prosimy o wyrozumiałość.
Lista osób jest ograniczona. Zabezpieczamy środki higieny, płyn do dezynfekcji, prosimy o zmianę obuwia. Zastrzegamy możliwość odwołania lub zmiany terminu warsztatów.

Ważne: Biorąc udział w warsztatach wyrażasz zgodę na publikacje wizerunku na potrzeby ST THE MOTION

https://www.facebook.com/events/608930953115364/

Czas

(Sobota) 11:00 - 18:30

Lokalizacja

THE MOTION

THE MOTION

Back to top button
X