HOTWINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Winogranie to nie tylko wydarzenia kulturalne. To też najświeższe informacje

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczne Winogranie, czyli Winobranie 2021 z Radiem Index. Jako partner medialny na bieżąco będziemy was informowali o tym, co i gdzie się dzieje. Naszych reporterów, uzbrojonych w mikrofony i kamery, będziecie mogli spotkać na wszystkich najważniejszych wydarzeniach winobraniowych.

Dziennikarze newsroomu, podobnie jak reszta radiowej załogi, będą przez całe winobranie nadawali dla Was z plenerowego studia tuż obok ratusza. Zaczynamy każdego dnia punktualnie o godzinie 6. Mówi Marcin Krzywicki, szef newsroomu.

Sami jesteśmy ciekawi, jak to będzie. Jak pracuje się radiowo nie w radiu. Będzie nam miło zobaczyć was zza szyby. Jak sami do nas podejdziecie, zapytacie może o coś. Z chęcią wam wytłumaczymy jak pracuje Radio Index. Jak nadaje Radio Index przez cały rok. 

A usłyszeć i zobaczyć nas przy pracy będziecie mogli od 4 do 11 września. Relacje z Winogrania, czyli Winobrania 2021 z Radiem Index, codziennie od godziny 6 do 20. Zarówno w formie audio, jak i wideo.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: