HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

W czerwcu 40-lecie MOSiR-u. Będzie tydzień sportu w Zielonej Górze?

Ciekawie zapowiadają się obchody związane z okrągłym jubileuszem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. MOSiR w tym roku obchodzić będzie 40-lecie istnienia.

Z tej okazji 11 czerwca sporo się będzie działo w Zielonej Górze. O szczegółach informuje nas dyrektor ośrodka Robert Jagiełowicz.

Rozmawiamy już o tym, że 11 czerwca chcemy zrobić taką imprezę. Chcemy zaprosić najlepszego w Polsce stand-upera – Paczesia. Finalizujemy z nim rozmowy. To będzie dzień, w którym sporo się będzie działo. Będzie to festyn połączony z obchodami 800 i 700-lecia Zielonej Góry.

Nie tylko festyn, ale także prawdziwe święto sportu jest zaplanowane na lato tego roku – dodaje Jagiełowicz.

Będziemy próbowali w czerwcu organizować taki tydzień lub miesiąc sportu. Na deptaku wszystkie stowarzyszenia, które są zainteresowane, będą mogły się pokazać, zaprezentować i zachęcić mieszkańców do uprawiania sportu. Do tego prowadzimy rozmowy, by jakieś mecze zagrała tutaj reprezentacja. Myślę, że uda się cos zrobić. 

Jeśli chodzi o najbliższe plany, MOSiR szykuje się do rozpoczęcia budowy hali do gry w piłkę nożną. W przyszłym tygodniu mija termin na składanie ofert. Podobnie już niebawem kończy się procedura wyłaniania wykonawcy na modernizację kąpieliska w Ochli.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: