HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Słuchacz pyta, prezydent odpowiada: Co z zanieczyszczoną drogą w Raculi?

Problem z zanieczyszczaniem dróg blisko placów budowy – to kłopot, z którym często borykają się mieszkańcy naszego miasta. Co z tym zrobić i kto za to odpowiada?

Z takim pytaniem zwrócił się do wiceprezydenta Dariusza Lesickiego jeden z naszych słuchaczy, mieszkaniec Raculi w programie “Prezydent na 96 FM”:

Zgłaszałem problem z zanieczyszczaniem dróg – konkretnie chodzi o ulicę Solarzów w Raculi. Problem został zgłoszony do straży miejskiej. Nikt tam nie sprząta. Droga jest zanieczyszczana, czy ktoś się za to weźmie? 

O sprawę zapytaliśmy zatem Dariusza Lesickiego, który stwierdził, że straż miejska powinna dawać mandaty kierownikom budów.

Pozostają tam wjazdy z nieczystościami i piaskiem. Kierowaliśmy jasny komunikat do straży miejskiej, aby kierowników budów karać mandatami aż do skutku. Jeżeli jest sygnał, zostanie on dalej przekazany. 

Przypomnijmy, w każdą środę możecie zadać pytanie prezydentowi miasta. Wystarczy do nas zadzwonić pod numer 68-326-96-96 lub napisać prezydent @wzielonej.pl

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: