HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Słuchacz pyta, prezydent odpowiada: Co dalej z ulicą Inwestycyjną?

Drogi osiedlowe przy nowo powstających osiedlach, a raczej ich brak – to jeden z większych problemów Zielonej Góry. Taki kłopot mają mieszkańcy ulicy Inwestycyjnej na przyłączonej kilka lat temu do miasta Łężycy.

Pan Bartosz w audycji “Prezydent na 96 FM” pytał drogą mailową, co dalej z tą ulicą?

Co z drogą na Łężycy? Miała być wybudowana przez firmę PBS do końca tego roku. Tymczasem firma nawet nie przystąpiła do robót, Czy będą jakieś konsekwencje? 

O odpowiedź poprosiliśmy Janusza Kubickiego. Włodarz miasta przyznał, że firma go rozczarowała, a miasto tej sprawy nie chce tak zostawić.

Na pewno firma PBS będzie miała w mieście pod górkę w Urzędzie Miasta, bo nie jest w stanie dotrzymać słowa. Rozmawia z nami długo, do czegoś się zobowiązała. Jestem krytycznie nastawiony do deweloperów, którzy są nastawieni tylko na to, by maksymalizować swój zysk a nie myślą o mieszkańcach. Coś jest problemem, będziemy interweniować, bo te interwencje są.

Przypomnijmy, audycja “Prezydent na 96 FM” w każdą środę o godzinie 12.30. Dzwońcie do nas pod numer 68-326-96-96 lub piszcie na adres prezydent@wzielonej.pl

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: