HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Ruszyły przygotowania do gali “Warto jest pomagać”. Znamy szczegóły!

Filip Lato, Jarecki, Krzysztof Antkowiak, zespół taneczny Mega Dance i żużlowa ekipa Stelmetu Falubazu Zielona Góra – to tylko niektóre z gwiazd, które zaśpiewają podczas 17. edycji gali charytatywnej  “Warto jest pomagać”. Poznaliśmy właśnie szczegóły tego muzycznego wydarzenia.

Przekazał je nam na konferencji prasowej prezes stowarzyszenia Grzegorz Hryniewicz. Jak dodaje pomysłodawca i inicjator imprezy w tym momencie jeszcze nie wiadomo, na jaki dokładnie cel zbierane będą pieniądze.

Udało się dzięki partnerom, firmom i instytucjom przygotować tę galę. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie podopiecznego. Poinformujemy o szczegółach w grudniu, dokładnie dwa-trzy tygodnie przed galą. 

Jak już wspominaliśmy, na scenie pojawi się ekipa Stelmetu Falubazu. Jak zaznaczył zielonogórskiego klubu Kamil Kawicki cała żużlowa ekipa chce mocno zaakcentować swój udział w gali.

Nie będziemy tańczyć ani jeździć na motocyklach. Chcemy wystąpić w bardziej rozbudowanej formule niż kilka lat temu. Było sześciu naszych żużlowców. teraz będzie formuła wielopokoleniowa. a więc seniorzy, juniorzy i adepci – razem około 20 osób. Będzie ciekawie, śmiesznie i wzruszająco.  

Gala charytatywna odbędzie się w sobotę, 18 grudnia w hali CRS. Imprezę poprowadzą Leszek Jenek i Agnieszka Litwin.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: