HOTROZMOWA NA 96 FM:

Robert Jagiełowicz: Kryte boisko piłkarskie? Ważna i potrzebna inwestycja

Kryte boisko piłkarskie? Owszem, powstanie. Stadion piłkarski? W dalszej perspektywie – dziś o infrastrukturze sportowej w naszym mieście rozmawialiśmy z dyrektorem MOSIR Robertem Jagiełowiczem.

Gość „Rozmowy na 96 FM” mówił nam o tym, jakie miasto ma plany, jeśli chodzi o sportowe inwestycje w Zielonej Górze. Miasto otrzymało dofinansowanie na realizację krytego boiska.

Jest to obiekt skierowany do dzieci i młodzieży. Seniorzy radzą sobie na zewnątrz w każdym klubie piłkarskim. Dzieci trzeba chronić, bo nie miały takiego obiektu. Szukaliśmy dofinansowania. W ub, roku nam się nie udało, w tym roku już to zrobimy, bo to obiekt ważny i ciekawy dla miasta.

Jagiełowicza pytaliśmy również o to, w którym miejscu dokładnie takie boisko ma powstać. Szef MOSIR-u wspomina o ulicy Sulechowskiej jako docelowej lokalizacji.

Staramy się boiska czy wszystkie obiekty robić w jednym miejscu,. Nie ma jednak już więcej terenu, by cokolwiek budować przy Sulechowskiej. Wejdziemy trochę w trybuny “dołka”, ale inaczej nie jesteśmy w stanie się rozpychać. 

“Rozmowa na 96 FM” od poniedziałku do piątku o godzinie 9.30.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: