HOTLUBUSKIE:ROZMOWA NA 96 FM:UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Prof. Wojciech Strzyżewski: Rok trudny z uwagi na pandemię

 – Trudny ze względu na trwającą pandemię – taki był miniony rok zdaniem profesora Wojciecha Strzyżewskiego. Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego był gościem „Rozmowy na 96 FM”.

Pana profesora pytaliśmy m. in. o plusy i minusy minionego jubileuszowego roku, bo przecież uczelnia obchodziła 20-lecie istnienia.

Mierzyliśmy się z pandemią. Cały czas zdalne nauczanie było realizowane i jest w tej chwili. Głównie czekamy na to, aby pandemia zelżała. Idzie wszystko w sposób płynny.

Profesora Wojciecha Strzyżewskiego pytaliśmy o sukcesy. Tu bez wątpienia można wymienić świetne wyniki, które uzyskali absolwenci Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu.

Na pewno z dumą można mówić o naszych absolwentach czyli te sukcesy natury dydaktycznej czyli proces kształcenia pierwszego rocznika i kolejnych przebiegał prawidłowo. Poza tym nasi profesorowie znaleźli się grupie najczęściej cytowanych na świecie.

W “Rozmowie na 96 FM” pytamy również o plany uczelni na ten rok, jak również o to, czy w tym roku odbędą się Bachanalia.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: