HOTROZMOWA NA 96 FM:

Prezes Falubazu: Vaculik odszedł, bo chciał jeździć u boku Zmarzlika

Prezes Wojciech Domagała skomentował w Rozmowie na 96 FM ruchy transferowe RM Solar Falubazu. Dlaczego Matej Žagar? Dlaczego Max Fricke? A dlaczego nie Martin Vaculik, który zdecydował się wrócić do Gorzowa? To pytania, zadane dziś w Radiu Index sternikowi klubu.

Domagała powiedział, że sporo było w ostatnim czasie złośliwości pod adresem klubu.

Są rozpowszechniane informacje o problemach finansowych klubów, o tym, że klub nie potrafi się dogadać z zawodnikami. Natomiast rozmawialiśmy ze wszystkimi zawodnikami, którym kończyły się umowy. Najszybciej porozumieliśmy się z Matejem Žagarem. On powiedział, czego oczekuje, my powiedzieliśmy, czego oczekujemy i szybko doszliśmy do porozumienia. Temat Maxa Fricke’a pojawił się z naszych relacji z Rohanem Tungatem. Oni są bardzo dobrymi kolegami.

Samego Tungate’a, przymierzanego do Falubazu jednak w przyszłym sezonie nie będzie. A dlaczego nie będzie Vaculika? Prezes klubu stwierdził, że to nie finanse były czynnikiem decydującym.

Martin Vaculik dostał od nas godną, dobrą ofertę, co sam wielokrotnie przyznawał. Sam jednak też przyznał, że chce zmienić klimat z uwagi na jego przyjaźń z Bartkiem Zmarzlikiem. To wielokrotnie nam podkreślał i mówił o tym również w mediach. To była jego decyzja.

Cała Rozmowa na 96 FM do zobaczenia na portalu wZielonej.pl. Dodajmy, że nie jedyna żużlowa dziś w Radiu Index. Po godzinie 13:00 zapraszamy na żużlową publicystykę z ekspertami.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: