HOTZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Patryk Dudek odejdzie z Falubazu!

To najgorętszy temat ostatnich dni. W całym świecie żużla, ale przede wszystkim w Zielonej Górze. Zostanie czy odejdzie? Patryk Dudek podjął decyzję! Po spadku, żegna się z macierzystym klubem.

Zielonogórzan w PGE Ekstralidze rzutem na taśmę wyprzedzili grudziądzanie, którzy w ostatnim meczu rundy zasadniczej pokonali częstochowian. Od tego momentu rozpoczął się wyścig na domysły, co zrobi Patryk Dudek.

Żużlowiec w piątkowy wieczór napisał w mediach społecznościowych, że chce ścigać się w gronie najlepszych, co oznacza pożegnanie z Zieloną Górą.

Mam świadomość, że to wyczekiwanie na oficjalną decyzję o moim kontrakcie nie jest dla Was łatwe. Dla mnie osobiście to jedna z najtrudniejszych decyzji w mojej karierze.. trudno mi uwierzyć w to co się aktualnie dzieje. Jednak w obecnym momencie mojej kariery czuję, że najlepsze dla mnie jako zawodnika będzie pozostanie w PGE ekstralidze.Patryk Dudek
29-letni żużlowiec dodaje, że liczy na zrozumienie tej decyzji. Dudek w Falubazie jeździ od początku kariery. Jest jednym z nielicznych polskich seniorów, który dotychczas nigdy nie zmienił barw klubowych. Obecnie, najczęściej w gronie nowych pracodawców byłego wicemistrza świata wymieniany jest Apator Toruń.
Całe oświadczenie Patryka Dudka poniżej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: