HOTLUBUSKIE:SPORT:ZIELONA GÓRA:

Niemcy przy W69. Nie będzie łatwo o wygraną z “Diabłami” z Landshut

Bez zwolnionego w piątek menedżera Piotra Żyto przystąpią do niedzielnego meczu w eWinner I lidze żużlowcy Stelmetu Falubazu Zielona Góra. Walczący nie tylko o punkty, ale również o odzyskanie zaufania kibiców zielonogórzanie rywalizować będą z drużyną Landshut Devils. 

Niemcy to prawdziwa rewelacja rozgrywek i drużynie, którą poprowadzi duet Tomasz Szymankiewicz-Marek Mróz, nie będzie łatwo o punkty. Menedżer niemieckiej ekipy Sławomir Kryjom uważa jednak, że mimo wstydliwej porażki Stelmetu Falubazu przed tygodniem w Gdańsku, to gospodarze są faworytami.

Znamy siłą Falubazu i  jeden mecz w Gdańsku nie zamaże nam tego obrazu, choć spotka się druga i trzecia drużyna w tabeli. O ucieraniu nosa nie myślimy, ale chcemy pojechać kolejne dobre spotkania. Nie jedziemy do Zielonej Góry na wycieczkę.

Kryjoma pytamy o atuty “Diabłów” z Landshut. Menedżer wymienia m. in. zdolną młodzież.

Podchodzimy z dużym luzem i będziemy chcieli się bawić żużlem. Mamy atuty, świetną forma Huckenbecka i najlepszą parę juniorów w lidze – to są nasze atuty i będziemy je chcieli wykorzystać. 

Przypomnijmy, że zarząd zielonogórskiego klubu postanowił wpuścić kibiców za darmo na ten mecz. A rozpocznie się on w niedzielę o godzinie 14.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X