HOTROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

Marcin Pabierowski: Potrzeba nam nowego schroniska

 – To nie koniec problemów ze schroniskiem – mówił Radiu Index Marcin Pabierowski. Radny Koalicji Obywatelskiej był gościem programu “Rozmowa na 96 FM”. Pabierowskiego pytaliśmy o schronisko dla zwierząt.

Przypomnijmy, kilka tygodni temu prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki zadeklarował, że znajdą się pieniądze na remont obiektu. Mieszkańcy przekazali datki, a magistrat ma przekazać milion złotych na ten cel. Czy to koniec kłopotów schroniska?  – Niekoniecznie – mówił Pabierowski.

Tak naprawdę dzisiaj nie zostały podjęte żadne realne działania. aby poprawić los zwierząt. Dalej mieszkają w klatkach. Marzną, choruja. Szukaliśmy obiektu pod nowe schronisko – była strefa w Nowym Kisielinie i wszystko wskazywało na to, że miasto podejmie działania polegające na zaprojektowaniu nowego obiektu. 

Marcin Pabierowski przekonuje, że budowa nowego obiektu miasto po prostu by się opłaciła.

Dlaczego buduje Sopot, Grudziądz, Kołobrzeg? Dlatego, ze nowe obiekty mają szereg nowych uwarunkowań. czyli komunikacja, lokalizacja, koszty eksploatacji. Ten obiekt przy Szwajcarskiej ma dużo problemów z uwagi na  uzbrojenie terenów. Tam jest ciasno. 

Cały program “Rozmowa na 96 FM” od poniedziałku do piątku o 9.30.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: