HOTROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

Marcin Pabierowski: Nasze poprawki do budżetu? Nie było kompromisu

Kilkadziesiąt poprawek i praktycznie wszystkie odrzucone. Radni Koalicji Obywatelskiej po raz kolejny grzmią  podkreślając, że w tegorocznym budżecie nie znalazły się poprawki ich autorstwa.

Mówił o tym dziś Marcin Pabierowski. Radny Koalicji Obywatelskiej był dziś gościem programu „Rozmowa na 96 FM”. Dlaczego poprawki zostały – zdaniem Pabierowskiego – odrzucone?

Nie było kompromisu, a mądry kompromis jest więcej wart niż tysiąc zwycięstw. Ta sentencja powinna przyświecać szczególnie w roku covidowym. To trochę złośliwe, wykreślenie wsparcia hospicjum czy też schroniska dla bezdomnych zwierząt.Paulina Bogucka

Marcina Pabierowskiego zapytaliśmy o to, czy jest jakikolwiek dialog podczas prac w komisjach jeszcze przed głosowaniem budżetu. 

Oczywiście, że rozmowy były. Te poprawki nie są czymś nowym. Te uwagi są zasadne, Dzisiaj spotykamy się z ich wyrzuceniem. Marcin Pabierowski

Radni Koalicji Obywatelskiej liczą, że ich pomysły uda się wprowadzić w formie poprawek do budżetu. Ich realizacja kosztować będzie ponad dwa miliony złotych.

“Rozmowa na 96 FM” w Radiu Index od poniedziałku do piątku o godzinie. 9.30

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: