HOTLUBUSKIE:

Łukasz Mejza idzie na urlop!

Poseł Łukasz Mejza odpocznie od parlamentu, ale i od resortu sportu, w którym jest wiceministrem. – Chcąc w najbliższych tygodniach w pełni poświecić się walce o swoje dobre imię, prawdę i sprawiedliwość, zawieszam swój udział w pracach ministerstwa – czytamy w wydanym przez niego dziś oświadczeniu.

Wystąpiłem również do Marszałek Sejmu o urlop z wykonywania obowiązków poselskich – dodaje Mejza, podkreślając, że nadal będzie wspierał obóz Zjednoczonej Prawicy. Oświadczenie w całości znajdziecie poniżej.

W związku z bezpardonowym atakiem medialnym na mnie na tle politycznym, na środowym briefingu zapowiedziałem złożenie kilkudziesięciu pozwów/wniosków sądowych, co zrealizowałem i nadal realizuję. Chcąc w najbliższych tygodniach w pełni poświecić się walce o swoje dobre imię, prawdę i sprawiedliwość, zawieszam swój udział w pracach MSiT. Zawnioskowałem o udzielenie mi od dzisiaj urlopu bezpłatnego w MSiT, na który otrzymałem zgodę. Wystąpiłem również do Marszałek Sejmu o urlop z wykonywania obowiązków poselskich. Wbrew pojawiającym się insynuacjom zapewniam, że wspieram i nadal będę wspierać obóz Zjednoczonej Prawicy.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: