HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Lodowisko w Zielonej Górze? Jeszcze nie teraz

Czy jest szansa, aby Zielona Góra doczekała się wreszcie lodowiska z prawdziwego zdarzenia? O to pytają bardzo często zielonogórzanie szczególnie przy okazji zimowych miesięcy. Takie pytanie również kierują pod adresem włodarza miasta.

Janusz Kubicki niejednokrotnie w audycji “Prezydent na 96 FM” zabierał głos w tej sprawie.                    – Chciałbym, aby powstało, ale na razie nie mamy na nie pomysłu – mówił Kubicki.

Niestety Zielona Góra nie może się tym pochwalić w tym zakresie. Chciałbym, aby było lodowisko. Zgodnie z tradycją, jak będą pieniądze, będę o nie walczył. Nie mamy pomysłu, jak sfinansować budowę lodowiska. W hierarchii inwestycji., które są niezbędne do realizacji. lodowisko nie jest priorytetem. Jeśli mam wydać środki na lodowisko lub remonty dróg, wydam na remonty dróg, bo one są dla mnie ważniejsze.

W okresie zimowym możliwość jazdy na łyżwach na tymczasowym lodowisku zapewnia MOSIR. Niewykluczone, że po modernizacji kąpieliska w Ochli mieszkańcy miasta również będą mieli możliwość korzystania z lodowiska właśnie w tym miejscu.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: