HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Jak minęła Sylwestrowa Noc?

Za nami Sylwestrowa Noc. Zielonogórzanie mieli okazję przywitać Nowy Rok na Placu przy Centrum Biznesu. Mieszkańcy naszego miasta najczęściej pozostawali w domach.

Jaki jest bilans sylwestrowej nocy? Zielonogórska policja informuje, że po północy nie było spokojnie. Dyżurny KMP dodaje w rozmowie z Radiem Index, że policjanci interweniowali ponad 100 razy. Najczęściej interwencje dotyczyły zakłócania porządku i ciszy nocnej.

Na brak pracy nie narzekali także zielonogórscy strażacy. – Było jednak spokojnie – mówi oficer prasowy zielonogórskiej Straży Pożarnej st. kpt. Arkadiusz Kaniak:

Noce sylwestrowe dla straży pożarnej są zawsze nocami o zwiększonej ilości interwencji. W sumie tej nocy zarejestrowaliśmy ich dziewięć. Pożary w sylwestra to przede wszystkim pożary śmietników. Na szczęście nie było osób poszkodowanych i szkód materialnych. Nad ranem była niewielka kolizja na Wojska Polskiego. Możemy mówić o w miarę spokojnej nocy sylwestrowej. 

Zdarzenia dotyczyły głównie palących się śmietników przy ulicach: Emilii Plater, Browarnej, Kożuchowskiej, Jasnej czy Strumykowej.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: