HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Dwugłos Barczak vs Bocheński: Nasi na salonach

Piotr Bromber – dotychczasowy szef lubuskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia – został niedawno powołany na stanowisko wiceministra zdrowia. W kuluarach głośno mówi się także o tym, by lubuski niezrzeszony poseł Łukasz Mejza, miał zostać wiceministrem sportu. 

Czy fakt, że przedstawiciele zielonogórskiej i lubuskiej polityki, piastujący ważne funkcje państwowe, może się w jakikolwiek sposób przełożyć na nasz region i nasze miasto? O to postanowiliśmy zapytać naszych rozmówców.

Piotr Barczak  – radny Prawa i Sprawiedliwości mówi wprost: im naszych jest więcej w Warszawie, tym jest lepiej.

Im więcej jest osób w Warszawie, czy rządzie, tym więcej jest zrozumienia jest dla naszych spraw. Piotr Bromber? To była dobra nominacja. I mimo różnych zdań, te rozmowy są prowadzone. Potrzeba tej merytoryki, on ma ją w pełni i ma duże doświadczenie.  

Zdanie Barczaka na temat Piotra Brombera podziela również radny Zielonej Razem Andrzej Bocheński:

Pan minister pokazał swoje umiejętności negocjacyjne. Nie chwalę tego, bo jego działania jako szefa NZF dotknęły wszystkie jednostki. Ale jest zawodowcem w branży, Niech mu jak najlepiej idzie, on sam nie wyciągnie pieniędzy, Jest między młotem a kowadłem i ma bardzo trudne zadanie. 

Dodajmy, że rozmowy polityczne od poniedziałku do piątku o godzinie 9.30

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: