HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości LCRP stawia na rozwój kobiet. Będą więc bezpłatne szkolenia

Rusza projekt Lubuskie Centrum Aktywności Kobiet. Mówiąc w skrócie “LCAK”. Program skierowany jest do pań w wieku od 18 do 35 lat. Coś dla siebie znajdą także seniorki 60+. Bo w ramach projektu planowane są szkolenia między innymi z zakresu ekoinnowacji, technologii informacyjno – komunikacyjnych w biznesie oraz techniki sprzedaży i negocjacje.
Wszystko po to, żeby pobudzić lubuszanki do działania. Sposobem na zwiększenie aktywności pań może być także pomoc w wykreowaniu ich wizerunku. Mówi Aleksandra Głazowska – prezes Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości LCRP.
Podoba się to kobietom. Startujemy od makijażu, stylizacji, jak się pokazywać, jak robić dobre wrażenie. Jak prowadzić rozmowy. Jak się prezentować. To nasz warsztat edukacyjny i od tego zaczynamy. Później są warsztaty motywujące, czyli pokazujące nasze mocne strony, atuty, talenty.
Nie zabraknie także kilku słów o ABC własnej firmy oraz social mediach. Planowane są również spotkania z lubuszankami, które osiągnęły już sukces w budowaniu swojego biznesu.
Chcemy przeprowadzić warsztaty dla 8 grup. Każda to 15 osób. Czyli do udziału w projekcie zaprosimy w sumie 120 kobiet. Będziemy rekrutowały. Zapraszam na naszą stronę www.lcrp.pl, gdzie dostępna jest już ankieta zgłoszeniowa. 
A zgłaszać się mogą mieszkanki dwóch powiatów – zielonogórskiego i nowosolskiego. Pierwsze warsztaty ruszą już w czwartek 2 września. Organizatorem szkoleń jest Stowarzyszenie Lubuskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości LCRP. Projekt sfinansowany jest z Narodowego Instytutu Wolności.
Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X