HOTZIELONA GÓRA:

Będzie większy parking w Zatoniu

Pałac w Zatoniu cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających, również w porze zimowej. Chętnych jest czasami więcej niż… miejsc parkingowych. O te niebawem zatroszczy się miasto.

– Będzie więcej miejsc parkingowych – potwierdził w audycji Prezydent na 96 FM Janusz Kubicki.

Znamy mankamenty, ja je zauważam. Szukamy sposobu na ich sfinansowanie. Będzie większy parking, przygotowujemy się do tego. Chcemy cały czas zmieniać to miejsce. Większy parking jest tam konieczny.

A że wiosną w Zatoniu znów będzie dużo się działo mówił w dzisiejszej porannej Rozmowie na 96 FM Jarosław Skorulski, wiceprezes stowarzyszenia „Nasze Zatonie”, które wspólnie m.in. z Visit Zielona Góra i Zielonogórskiem Ośrodkiem Kultury pracuje nad programem imprez, które odbędą się w tym roku.

Szykujemy program imprez na cały rok. Będzie to atrakcja dla wszystkich, w różnym wieku i poziomie. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

A w programie Prezydent na 96 FM mowa była nie tylko o parkingu w Zatoniu, również o innych inwestycyjnych planach miasta. Janusz Kubicki potwierdził, że na deptaku pojawią się słupki, które będą ograniczać wjazd samochodów na starówkę. Termin realizacji tej inwestycji nie jest jednak jeszcze znany. Cały program do zobaczenia na wZielonej.pl. Audycja w środy o 12:30.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: