ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Urodziny dziecka? Sprezentuj mu pierwszy pojazd na akumulator!

Rodzice doskonale wiedzą, że urodziny ich ukochanej pociechy powinny być świętowane w odpowiedni sposób. Nie da się ukryć, że maluch dokładnie na ten dzień, cierpliwe czeka przez cały rok. Jednocześnie każde, kolejne urodziny wiążą się z tym, że coraz trudniej jest wybrać idealny i niezapomniany prezent. Wszystkie skarpetki, zabawkowe klocki czy pluszaki znajdują się już w pokoju dziecka i pewnie dawno zostały już odstawione na przysłowiowy, boczny tor. Okazuje się, że jednym z lepszych rozwiązań może być pierwszy, dziecięcy pojazd na akumulator. Dlaczego warto się na taki prezent zdecydować?

Pojazdy na akumulator – sposób na niezapomniany prezent urodzinowy!

Wielu rodziców, gdy nadchodzi dzień urodzin ich pociechy, rozpoczyna gorączkowe poszukiwania idealnego prezentu. Maluch z pewnością dostał już wszystko to, co tylko możliwe w latach poprzednich, a zasoby sklepów z zabawkami kurczą się w zastraszająco szybkim tempie. W tym właśnie momencie, warto zwrócić nieco większą uwagę na pojazdy na akumulator! Jest to absolutna nowość, która nie tak dawno pojawiła się na rynku dziecięcych zabawek. Taki gadżet pozwoli dziecku poczuć się jak prawdziwy, dorosły kierowca, a jednocześnie dostarczy mu wiele, świetnej zabawy. Samochodziki zasilane są akumulatorkiem o odpowiedniej pojemności, a także mogą rozwijać prędkość nawet do 22 kilometrów na godzinę – oczywiście jest to uzależnione od wybranego modelu. Niemniej jednak posiadają one wiernie odwzorowane detale, dzięki czemu swoim designem przypominają miniaturowe wersje samochodów od znanych marek. Taki prezent na kolejne urodziny maluch z pewnością na wyjątkowo długi czas zapisze się w jego pamięci!

Auta na akumulator można dopasować do potrzeb dziecka!

Wspomniane już zostało, że rynek zabawek dziecięcych rozwija się w zawrotnym tempie! Jeśli więc rodzice podjęli decyzje odnośnie tego, że ich maluch zostanie obdarowany pierwszym pojazdem, wówczas będą oni mogli bez najmniejszych problemów dopasować go do potrzeb dziecka. Okazuje się, że sklepy z zabawkami oferują np.:

  • elektryczne chodziki – to małe, trójkołowe samochodziki, które będą idealne dla najmłodszych kierowców;
  • standardowe pojazdy na akumulator – zwykle cechują się one średnimi gabarytami i nie pozwalaja na rozwinięcie większej prędkości niż 16 kilometrów na godzinę;
  • sportowe i terenowe samochody na akumulator – to z kolei nieco większe i szybsze pojazdy, które przeznaczone są już wyłącznie dla nieco starszych kierowców.

Rodzice mogą więc bez problemu dobrać prezent do potrzeb i możliwości dziecka na konkretnym etapie rozwoju. Co więcej, wybór wcale nie musi paść na tradycyjny, czterokołowy model. W sprzedaży można znaleźć również quady, motocykle, koparki czy traktory jak np.: https://www.ekstrazabawki.pl/traktory-na-akumulator. W tym wypadku, takie pojazdy mogą zostać dobrane zgodnie z zainteresowaniami dziecka!

Samochodziki na akumulator – prezent, który przegoni nudę!

Prezent dla dziecka na urodziny powinien zawsze wzbudzać pozytywne emocje, ale powinien być on także wyjątkowo praktyczny. Jak wiadomo, dzieci bardzo szybko się nudzą, więc jeśli upominek nie zainteresuje ich w szczególny sposób, wówczas skończy on na półce obok innych pluszaków. Jednak samochodziki na akumulator to prezent, który okaże się niezawodny. Dzieko może dzięki niemu popisać się swoja kreatywnością i wymyślać dla siebie kolejne zajęcia. Co więcej, maluch nie będzie już potrzebował ciągłej uwagi rodziców. Jak więc łatwo można się domyślić, taki prezent zadowoli obie strony!

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00