ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Stroje sportowe PEHA – gotowy zestaw czy indywidualny projekt?

Odzież sportowa to produkty, które muszą spełniać wiele wymagań. Oprócz funkcjonalności i zapewnienia komfortu, ubrania dedykowane aktywnym fizycznie zawodnikom muszą być zaprojektowane tak, by ich wygląd wyróżniał drużynę spośród innych. Producent strojów sportowych PEHA wychodzi naprzeciw wysokim wymaganiom zawodowym i amatorskim graczom, łącząc w swoich projektach wygodę z ich modnym wykończeniem, które zespół ma możliwość wybrać z gotowych wzorów lub zaprojektować indywidualnie.

 

Oferta kolorystyczna, której jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia

Stroje sportowe PEHA www.pehasports.com  dostępne są na stronie w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Propozycje projektantów to odzież od klasycznych, eleganckich modeli w stonowanych barwach, po kontrastowe, niestandardowe połączenia różnych odcieni i wzorów. Mimo tak dużego, różnorodnego wyboru, producent umożliwia dodatkowo stworzenie własnego projektu dopasowanego w pełni do upodobań drużyny. Zespoły, którym zależy na oryginalności, z pewnością znajdą w ofercie PEHA strój idealny dla siebie.

mat.prasowe

Jak sprawić by strój sportowy Twojej drużyny był wyjątkowy?

Indywidualna kompozycja kolorystyczna zestawu jest w stanie sprawić, że Twój zespół wyróżni się na boisku, jednak jest na to jeszcze jeden sposób — nadruki. Stroje sportowe PEHA można bezpłatnie personalizować, poprzez sublimowanie logo drużyny, imion i nazwisk jej członków oraz ich numerów.


Najwyższa jakość dla każdej dyscypliny sportu

Niezależnie od tego, czy grasz w koszykówkę, siatkówkę, czy piłkę nożną, na pewno cenisz sobie uczucie komfortu, towarzyszące Ci podczas treningu lub meczu. To właśnie dobrze dobrane materiały odpowiadają za to, że odzież sportowa jest wygodna lub nie. Projektanci PEHA zadbali o to, aby użyte w ich produktach dzianiny idealnie współgrały z ciałem zawodników, niezależnie od warunków takich jak temperatura na danym boisku. Materiały wykorzystane do szycia strojów tej marki mają właściwości termoregulacyjne, świetnie odprowadzają ciepło i pot z ciał graczy, a dodatkowo są wyjątkowo lekkie.

Ważną cechą tkanin wykorzystanych w produkcji odzieży sportowej jest również elastyczność, dzięki której zakładanie i zdejmowanie spodni, koszulki czy bluzy przebiega szybko i bezproblemowo, a ruch w niej nie jest w żadnym stopniu ograniczany. Na niesamowity komfort w noszeniu strojów sportowych PEHA wpływa także odpowiednio zaprojektowany do danej dyscypliny krój, dzięki któremu zawodnik może zaprezentować w pełni swoje możliwości na boisku.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz gotowy projekt, czy pokusisz się o własny dobór kolorów i personalizację nadrukiem sublimacyjnym, wybierając strój sportowy PEHA, decydujesz się na produkt, który wyróżni Twoją drużynę na boisku oraz zapewni jej członkom pełen komfort podczas gry.

mat. prasowe

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: