ARTYKUŁ SPONSOROWANY

SECO/DAY – JAK ZMONTOWAĆ KARIERĘ, KTÓRA CI SIĘ OPŁACI?

Zastanawiasz  się, w jakim sposób wykorzystać swoje umiejętności i poznane technologie w pracy? W którą stronę kierować swe kroki i do której firmy? Kim możesz być i co robić w przyszłości?

Przyjdź na SECO/DAY – 24 maja, we wtorek o godz. 10:00 do sali H044 w budynku A-10 na Uniwersytetu Zielogórskiego. Zobacz jak w praktyce zmontować karierę, która Ci się opłaci i nie będzie w tym nudy.
Dowiedz się, ile zawodów, nie, nie tych miłosnych ;), mieści się w piecu. Jak łączyć pasję i pracę.

Gdzie możesz pracować po swoim kierunku, mając frajdę z pracy. Dowiesz się – w inżynierski sposób – o możliwościach jakie są na rynku.

Czy wiesz:

  • Ile słoni może wejść do pieca?
  • Ile cząstek zamieszkuje próżnię?
  • Co trzeba zrobić, aby zbudować Słońce na Ziemi?
  • Czemu nie boimy się latać?
  • Po co warto symulować?

W SECO/WARWICK każdego dnia zadają sobie wiele takich i innych pytań i to poszukiwanie odpowiedzi sprawia, że tworzą innowacje i zmieniają świat.

Na co możesz liczyć?

Na konkretne odpowiedzi na pytania, które masz w głowie. Praktyczne wskazówki, realne przypadki, ciekawych ludzi, quiz z nagrodami, coś do przekąszenia i luuuuuuźną atmosferę.

Kogo spotkasz?

Pasjonatów obróbki cieplnej z różnej strony: speca od R&D, automatyka, konstruktora, serwisanta, …… Zmontowali już wielu secofricków.

Przyjdź – 24 maja, wtorek, godz.10:00 -13:00 Sala H044 Budynek A-10,

#TysiącePowodów byś dołączył do wydarzenia. Wybierz swój!

Już dziś kliknij „biorę udział” i zapisz się na wydarzenie. Liczba miejsc ograniczona.

Link do wydarzenia tutaj.

Wydarzenie organizowane wspólnie z Wydziałem Mechanicznym i Wydziałem Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki

Partner wydarzenia: wZielonej.pl, Radio Index.

O firmie:

W SECO/WARWICK od blisko 100 lat tworzą światowy przemysł obróbki cieplnej i metalurgiczny, dostarczając piece przemysłowe dla czołowych firm z branży lotniczej, samochodowej, maszynowej, medycznej, narzędziowej, energetycznej czy komercyjnej obróbki cieplnej.

SECO/WARWICK to różni ludzie, wspólny cel, pełna moc. Są wizjonerami obróbki cieplnej metali, ekspertami w tym co robią a różnorodność jest ich siłą. Jakie są tego efekty? Zobacz sam, znajdziesz je tutaj

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X