ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Paczkomat blisko Ciebie w Zielonej Górze

Oszczędność czasu, pieniędzy oraz maksimum wygody – za to właśnie doceniają paczkomaty ich użytkownicy w całej Polsce. Sieć maszyn InPostu liczy już ponad sześćset lokalizacji w całym kraju, a mimo to każdego dnia przybywa miejsc, gdzie przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu, można nadać lub odebrać przesyłkę dosłownie w kilka minut.

Kolejna maszyna InPost została właśnie oddana do użytku w Zielonej Górze, powiększając mapę dogodnych lokalizacji paczkomatów w województwie lubuskim. Oznaczona numerem ZGO08M, znajduje się przy ulicy Sienkiewicza 5B i zgodnie z założeniem o szerokiej dostępności, stoi na parkingu sklepu Lidl, tak by każdy z mieszkańców czy też gości miasta mógł odebrać lub nadać paczkę na przykład przy okazji zakupów.

Obsługa paczek na miarę XXI wieku

W dobie popularności zakupów internetowych przesyłanie i nadawanie przesyłek dla wielu osób stało się codziennością i integralną częścią biznesu. Nadawcom zależy na szybkim dostarczeniu paczki do klienta, klientom – na otrzymaniu przesyłki w jak najkrótszym czasie i najbardziej wygodnej formie. Gęsta sieć lokalizacji maszyn, niewygórowane ceny usług, intuicyjny system obsługi i przede wszystkim dostępność dwadzieścia cztery godziny na dobę sprawiają, że paczkomaty awansują na jedną z ulubionych i najbardziej docenianych form dystrybucji przesyłek. Co więcej, są formą proekologiczną, ponieważ dostarczanie przesyłek do jednego punktu to nieporównywalnie mniej emisji spalin, niż w przypadku rozwożenia ich pojedynczo pod poszczególne adresy.

Jak to się robi?

Paczkomaty wyróżnia bez wątpienia bardzo prosty w obsłudze i wygodny system zarówno nadawania paczek, jak ich odbioru.

Nadawanie przesyłek jest możliwe na dwa sposoby: albo za pośrednictwem strony InPost, gdzie wypełnia się specjalny formularz i drukuje etykietę, albo bezpośrednio w wybranej maszynie, gdzie dane nadawczo-odbiorcze wpisuje się bezpośrednio na ekranie paczkomatu. Opcja szybkiego nadawania nie wymaga nawet zakładania konta ani logowania się do systemu. W pierwszym przypadku płatności za usługę dokonamy on-line, w drugim – możemy to zrobić kartą lub BLIKIEM (w większości maszyn). Obie opcje wymagają starannego zapakowania paczki i określenia jej gabarytów (co pozwoli „zarezerwować” odpowiedni rozmiar skrytki w wybranej maszynie).

Odbioru paczki przesłanej przez paczkomat można dokonać niemal natychmiast po otrzymaniu powiadomienia, że przesyłka czeka w wybranej przez nas lokalizacji. W SMS-ie i mailu dostajemy sześciocyfrowy kod odbioru, który wraz z numerem telefonu wystarczy wpisać na ekranie maszyny. Szybszym sposobem jest zeskanowanie przez czytnik paczkomatu QR kodu, który również otrzymamy w powiadomieniach. I wreszcie opcja najszybsza, prawdziwie innowacyjna – teraz skrytkę możemy otworzyć zdalnie za pomocą aplikacji InPost Mobile w swoim smartfonie, bez konieczności korzystania z panelu maszyny.

Szybko, wygodnie, niezawodnie

Z opcji przesyłania paczkomatem InPost warto korzystać nie tylko przy okazji zakupów on-line, ale przy każdej okazji wymagającej szybkiego i bezpiecznego wysłania paczki na terenie całego kraju.

Paczkomaty są dostępne 24/7 – co daje maksimum niezależności. Mają intuicyjny system obsługi zarówno podczas nadawania, jak i odbioru przesyłek. Pozwalają na dostarczanie paczek nawet na następny dzień od wysłania, w dodatku w bardzo konkurencyjnej cenie. I wreszcie stawiają na dogodne i gęste lokalizacje, dzięki czemu do paczkomatu mamy zawsze blisko i po prostu po drodze.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: