ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Laser: skuteczny sposób na pozbycie się blizn potrądzikowych

Blizny potrądzikowe bywają źródłem niskiej samooceny. Chociaż nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, bez wątpienia są problemem estetycznym. Na całe szczęście, istnieją skuteczne metody ich usuwania.

Usuwanie blizn potrądzikowych: kiedy jest wskazane?

Usuwanie blizn potrądzikowych jest wskazane szczególnie w sytuacjach, w których dochodzi do obniżenia poczucia własnej wartości i kiedy przeszkadzają one w cieszeniu się swoim odbiciem w lustrze. Co ważne, problem głębokich blizn może dotyczyć nawet co 3. osoby dorosłej, która w wieku nastoletnim przeszła nasilony trądzik młodzieńczy lub cierpi albo cierpiała z powodu trądziku już po dojrzewaniu.

 Najbardziej przeszkadzające ze względów estetycznych są zazwyczaj tzw. blizny zanikowe, przypominające drobne dziurki w skórze. Bardzo trudno jest je zatuszować makijażem i wizualnie mają tendencję do postarzania.

Więcej na temat profesjonalnego usuwania blizn dowiesz się ze strony: https://usuwanie-blizn.com/

Jakimi metodami usuwa się blizny potrądzikowe?

Polecaną przez specjalistów metodą, ze względu na skuteczność i szybkość, jest usuwanie blizn przy użyciu lasera. Profesjonalnie przeprowadzone laserowe usuwanie blizn (jak np. w klinice NEWLOOK’s: https://usuwanie-blizn.com/laserowe-usuwanie-blizn) trwa zaledwie kilkadziesiąt minut z przygotowaniem do zabiegu i jego zakończeniem. Już po pierwszej sesji zabiegowej blizny potrądzikowe są płytsze i zdecydowanie mniej widoczne. To, jak wiele sesji z użyciem lasera będzie koniecznych, warto pozostawić do oceny profesjonaliście. Laser doskonale się sprawdza jako sposób na blizny zlokalizowane na twarzy, ale również na plecach.

Innymi metodami stosowanymi do pozbycia się blizn potrądzikowych jest mikrodermabrazja, dopasowane do rodzaju skóry peelingi chemiczne i mikronakłucia. Wszystkie zabiegi, które warto wykonać, aby zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych, odzyskać gładką skórę i cieszyć się promienną cerą znajdziesz na stronie: https://usuwanie-blizn.com/usuwanie-blizn-potradzikowych

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X