ARTYKUŁ SPONSOROWANYKSIĄŻKA:

Czytnik książek elektronicznych do wygrania w Radiu Index!

inkBOOK to marka czytników książek elektronicznych stworzona przez wrocławską firmę Arta Tech specjalizującą się w opracowywaniu rozwiązań na bazie technologii papieru elektronicznego (E Ink). Czytniki inkBOOK powstały z myślą o wszystkich miłośnikach czytania, a także z pasji do nowych technologii i do e-papieru w szczególności. Doskonale nadają się zarówno dla doświadczonych czytelników ebooków, jak i dla osób dopiero rozpoczynających swoją podróż z książkami w wersji elektronicznej. 

Jedną z najbardziej wyróżniających się cech czytnika jest doświetlenie ekranu, które zapewnia komfort czytania. Doświetlenie z zastosowaniem diod zapewnia wygodę czytania w dzień i brak konieczności używania dodatkowego oświetlenia w nocy. Regulacja intensywności natężenia oraz temperatury światła pozwala dostosować jasność i intensywność oraz barwę doświetlenia do swoich potrzeb.

Miłośnicy czytania z całą pewnością docenią również taką funkcję jak automatyczne zapamiętywanie ostatnio czytanej strony, dzięki której z łatwością powrócą do ostatnio czytanego fragmentu książki.

Czytniki świetnie sprawdzą się u osób, które:

– czytają dużo książek – koniec z zakurzonymi tomami, zabierającymi miejsce na półce. Dzięki wbudowanej pamięci na jednym niewielkim urządzeniu możemy przechowywać setki publikacji;

– cenią komfort podczas lektury – niewielkie rozmiary, dobry design, a do tego dedykowane etui (np. typu YOGA z funkcją stojaka) pozwolą czytać bez potrzeby trzymania urządzenia w rękach w każdej sytuacji: przy stole, na kanapie lub podczas podróży;

– lubią mieć książkę zawsze ze sobą – czytnik jest lekki, dlatego zmieści się nawet do damskiej torebki, a przy tym waży o wiele mniej niż drukowana książka;

– sporządzają notatki podczas lektury – luźne kartki giną, a zapiski przechowywane na czytniku są zawsze dostępne;

– często czytają wieczorem lub nocą – czytniki mają wbudowane doświetlenie, dzięki czemu lekturze można się oddawać nawet w ciemnym pokoju czy pociągu – latarka staje się niepotrzebna.

Oferta polskiej marki inkBOOK powinna zainteresować wszystkich tych, którzy cenią polską literaturę. Jej czytniki oferują polskojęzycznym czytelnikom dedykowane aplikacje Empik Go i Legimi, które posiadają w swoich zbiorach dziesiątki tysięcy książek i czasopism w języku polskim.

Jak to działa?

Serwisy na inkBOOKu działają tak jak Netflix dla filmów na telewizorach, czy Spotify dla muzyki na telefonach. Już nie trzeba kupować książka po książce, można wybierać i przebierać, a za symboliczną opłatą poczuć się jak właściciel księgarni i czytać do woli.

Dzięki dedykowanej do czytników inkBOOK aplikacji Legimi bez limitu (www.legimi.pl) czytelnik uzyskuje dostęp do 60 tys. e-booków, w tym nowości i bestsellerów. Czytniki inkBOOK umożliwiają dostęp również do dedykowanej e-bookom wersji aplikacji Empik Go (www.empik.com/go) z której można korzystać z ponad 25 tys. e-booków i wyszukiwać ulubione tytuły, gorące nowości wydawnicze czy promocje. inkBOOKi posiadają również dedykowaną aplikację publio.pl, która synchronizuje zakupione treści. Aplikacja ta umożliwia przeniesienie wszystkich pozycji z półki Publio.pl (www.publio.pl) do czytnika, dzięki czemu na urządzeniu można cieszyć się lekturą nie tylko ulubionych e-booków, lecz także e-gazet i e-magazynów.

Dzięki inkBOOKowi nigdy nie zapomnisz, jak niesamowicie potrafią pisać ludzie. Czytaj zawsze i wszędzie, gdzie chcesz.

Wierzymy w książki i wierzymy w inkBOOKa. Są dla siebie stworzeni. 

Czytniki inkbook dostępne na www.inkbooks.eu 

Wygraj czytnik w Plebiscycie na Książkę Roku 2019! Wejdź na stronię: www.wzielonej.pl

Wygraj czytnik ebooków w Radiu Index!

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: