Home / Sport / Żużel / Zielonogórzanie jeździli w Szwecji; 14 punktów Jonssona
(fot. Marcin Krzywicki)

Zielonogórzanie jeździli w Szwecji; 14 punktów Jonssona

W innym meczu Vastervik przegrało na własnym torze z Piraterną Motala 41:49. Dla zespołu „Piratów” po 9 punktów z dwoma bonusami zdobyli Greg Hancock i Jonas Davidsson.
 
Indianerna 48:
1. Ryan Sullivan – 9+1 (3,2,1,2*,1)
2. Joonas Kylmaekorpi – 5+1 (t,3,1*,1)
3. Bjarne Pedersen – 5+2 (1*,3,1*,0)
4. Niels Kristian Iversen – 7+1 (2,2*,2,1)
5. Piotr Protasiewicz – 12 (3,3,0,3,3)
6. Simon Gustafsson – 4+1 (1,1,0,2*)
7. Antonio Lindbaeck – 6+1 (2*,0,1,0,3)
 
Valsarna:
1. Grigorij Łaguta – 5+1 (d,1,1*,3,0)
2. Krzysztof Buczkowski – 5+1 (1,0,2,2*)
3. Tomasz Gapiński – 8 (0,3,3,0,2)
4. Davey Watt – 5+1 (3,0,0,2*)
5. Daniel Nermark – 9 (2,3,3,1,-)
6. Scott Nicholls – 7+2 (2*,2,2*,1)
7. Ludvig Lindgren – 3 (3,0,0,0)
 
Bieg po biegu:
1. Sullivan, Lindbaeck, Buczkowski, Łaguta (d), Kylmaekorpi (t) 5:1
2. Lindgren, Nicholls, Gustafsson, Lindbaeck 1:5 (6:6)
3. Watt, Iversen, Pedersen, Gapiński 3:3 (9:9)
4. Protasiewicz, Nermark, Gustafsson, Lindgren 4:2 (13:11)
5. Kylmaekorpi, Nicholls, Lindbaeck, Watt 4:2 (17:13)
6. Pedersen, Iversen, Łaguta, Buczkowski 5:1 (22:14)
7. Gapiński, Sullivan, Kylmaekorpi, Watt 3:3 (25:17)
8. Nermark, Iversen, Pedersen, Lindgren 3:3 (28:20)
9. Protasiewicz, Buczkowski, Łaguta, Gustafsson 3:3 (31:23)
10. Nermark, Nicholls, Sullivan, Lindbaeck 1:5 (32:28)
11. Lindbaeck, Gustafsson, Nicholls, Lindgren 5:1 (37:29)
12. Gapiński, Buczkowski, Iversen, Protasiewicz 1:5 (38:34)
13. Łaguta, Watt, Kylmaekorpi, Pedersen 1:5 (39:39)
14. Protasiewicz, Sullivan, Nermark, Gapiński (w) 5:1 (44:40)
15. Protasiewicz, Gapiński, Sullivan, Łaguta 4:2 (48:42)
 
————————————————————————————
 
Dackarna Malilla 44:
1. Andreas Jonsson – 14 (3,3,3,3,0,2)
2. Hans Andersen – 11+1 (2*,3,1,2,3,0)
3. Jurica Pavlic – 5+1 (3,2*,d,-)
4. Rune Holta – 7 (0,3,2,1,1)
5. Fredrik Lindgren – Z/Z
6. Daniel King – 4+2 (1*,0,1*,0,2,0)
7. Joel Larsson – 3 (2,1,-,0,0)
 
Lejonen Gislaved 46:
1. Dennis Andersson – 2+1 (0,1,-,1*)
2. Leon Madsen – 1 (1,0,0,-)
3. Chris Holder – 11+3 (1*,2,3,2*,2*,1)
4. Mikael Max – 6 (2,2,0,2)
5. Kenneth Bjerre – 14 (2,1,2,3,3,3)
6. Oliver Berntzon – 1 (u,0,-,1)
7. David Ruud – 11+2 (3,1*,3,1*,3)
 
Bieg po biegu:
1. Jonsson, Andersen, Madsen, Andersson 5:1
2. Ruud, Larsson, King, Berntzon (u) 3:3 (8:4)
3. Pavlic, Max, Holder, Holta 3:3 (11:7)
4. Jonsson, Bjerre, Ruud, King 3:3 (14:10)
5. Andersen, Max, Larsson, Berntzon 4:2 (18:12)
6. Holta, Pavlic, Andersson, Madsen 5:1 (23:13)
7. Jonsson, Holder, Andersen, Max 4:2 (27:15)
8. Ruud, Holta, Bjerre, Pavlic (d4) 2:4 (29:19)
9. Holder, Andersen, King, Madsen 3:3 (32:22)
10. Jonsson, Bjerre, Ruud, King 3:3 (35:25)
11. Ruud, King, Berntzon, Larsson 2:4 (37:29)
12. Bjerre, Holder, Holta, King 1:5 (38:34)
13. Andersen, Max, Andersson, Larsson 3:3 (41:37)
14. Bjerre, Holder, Holta, Jonsson 1:5 (42:42)
15. Bjerre, Jonsson, Holder, Andersen 2:4 (44:46)
 
————————————————————————————
 
Vastervik 41:
1. Sebastian Ułamek – 3 (0,2,0,1)
2. Tomasz Jędrzejak – 14+1 (3,3,1*,3,2,2)
3. Chris Harris – 8+2 (1,3,2,1*,1*)
4. Nicolai Klindt – 0 (0,0,-,0)
5. Peter Ljung – 6 (1,2,3,0)
6. Rafał Okoniewski – 6+1 (2,0,1*,3)
7. Pontus Aspgren – 4+2 (1*,2*,0,-,1)
 
Piraterna Motala 49:
1. Maciej Janowski – 13 (2,2,3,3,3)
2. Linus Sundstroem – 3+3 (1*,1*,0,1*)
3. Greg Hancock – 9+2 (2*,3,2,2*)
4. Daniel Davidsson- 4 (3,1,0,-)
5. Jonas Davidsson – 9+2 (2*,3,1*,3,0)
6. Piotr Pawlicki – 2 (0,0,-,2)
7. Przemysław Pawlicki – 9 (3,3,1,2,0,0)
 
Bieg po biegu:
1. Jędrzejak, Janowski, Sundstroem, Ułamek 3:3
2. Prze.Pawlicki, Okoniewski, Aspgren, Pi.Pawlicki 3:3 (6:6)
3. D.Davidsson, Hancock, Harris, Klindt 1:5 (7:11)
4. Prze.Pawlicki, J.Davidsson, Ljung, Okoniewski 1:5 (8:16)
5. Jędrzejak, Aspgren, D.Davidsson, Pi.Pawlicki 5:1 (13:17)
6. Harris, Janowski, Sundstroem, Klindt 3:3 (16:20)
7. Hancock, Ułamek, Jędrzejak, D.Davidsson 3:3 (19:23)
8. J.Davidsson, Harris, Prze.Pawlicki, Aspgren 2:4 (21:27)
9. Janowski, Ljung, Okoniewski, Sundstroem 3:3 (24:30)
10. Jędrzejak, Prze.Pawlicki, J.Davidsson, Ułamek 3:3 (27:33)
11. Okoniewski, Pi.Pawlicki, Aspgren, Prze.Pawlicki 4:2 (31:35)
12. Ljung, Hancock, Sundstroem, Klindt 3:3 (34:38)
13. Janowski, Jędrzejak, Harris, Prze.Pawlicki 3:3 (37:41)
14. J.Davidsson, Hancock, Ułamek, Ljung 1:5 (38:46)
15. Janowski, Jędrzejak, Harris, J.Davidsson 3:3 (41:49)
 
wyniki: sportowefakty.pl

Autor: Jakub Lesiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close