Home / Sport / Żużel / Falubaz do Tarnowa bez Holty! Wraca Davidsson [MP3]
(fot. Wojciech Gąsiewski)

Falubaz do Tarnowa bez Holty! Wraca Davidsson [MP3]

Do Tarnowa nie wybiera się rozczarowujący swoją postawą Rune Holta. Zastąpi go powracający do składu po dłuższej przerwie Jonas Davidsson. Trener Dobrucki nie będzie mógł skorzystać w tym meczu z usług kontuzjowanego Krzysztofa Jabłońskiego. Inną zmianą jest fakt, iż Łukasz Jankowski, który pokazał w poprzednich meczach, że potrafi wygrywać biegi w ekstralidze – w tym spotkaniu będzie prowadzącym parę. – Stać nas na zwycięstwo. Mamy dobry skład – twierdzi popularny “Jankes”. – Ja jak pojadę na swoim poziomie i dorzucę więcej jak na razie robię tych punktów, to może być zwycięstwo –  dodaje.

Patryk Dudek nie wie czego można się spodziewać w Małopolsce. – Tam nie ma słabych punktów. Na pewno pojedziemy walczyć – uważa.

Tarnowianie prowadzenie przez Marka Cieślaka to lider rozgrywek, zaś ekipa z Winnego Grodu plasuje się obecnie na trzecim miejscu, tracąc do “Jaskółek” cztery punkty. W pierwszym tegorocznym spotkaniu obu ekip na W69 padł remis 45:45.