czwartek , 8 Grudzień 2016
Home / Sport / Żużel / Elitserien: Iversen poprowadził Indianernę do zwycięstwa
fot. Mateusz Kucza
(fot. Mateusz Kucza)

Elitserien: Iversen poprowadził Indianernę do zwycięstwa

Fredrik Lindgren wywalczył 9, a Grzegorz Zengota 7 „oczek”. Ich Dacarna Malilla okazał się lepsza od Lejonen Gislaved, wygrywając 51:45. W innym meczu Piraterna Motala pokonała Elit Vetlande 53:43. W drużynie „Piratów” wystąpili Greg Hancock i Rafał Dobrucki, którzy zdobyli kolejno 9+1 i 6 punktów.
 
 
Piraterna Motala 53:
1. Greg Hancock – 9+1 (3,1,1,2*,2)
2. Robert Kościecha – 6 (0,3,3,0)
3. Jonas Davidsson – 10+1 (2*,1,3,1,3)
4. Rafał Dobrucki – 6 (3,3,0,w,0)
5. Antonio Lindbaeck – 10+1 (2,1,2,3,2*)
6. Linus Sundstroem – 4+2 (1,1*,-,2*)
7. Maciej Janowski – 8 (3,2*,0,0,3)
8. Tomas Back – NS
 
Elit Vetlanda 43:
1. Lee Richardson – 11+3 (1*,2,3,2*,2*,1)
2. Janusz Kołodziej – 10+1 (2,0,2*,3,3)
3. Jarosław Hampel – 6+1 (0,2,1*,1,1,1)
4. Thomas H. Jonasson – 2 (1,1,d,-)
5. Jason Crump – 11 (3,2,3,3,0,0)
6. Jonas Messing – 0 (0,0,-,0)
7. Martin Vaculik – 2 (2,w,-,-)
8. Jacob Thorsell – 1 (1)
 
Bieg po biegu:
1. Hancock, Kołodziej, Richardson, Kościecha 3:3
2. Janowski, Vaculik, Sundstroem, Messing 4:2 (7:5)
3. Dobrucki, Davidsson, Jonasson, Hampel 5:1 (12:6)
4. Crump, Lindbaeck, Sundstroem, Vaculik (w/u) 3:3 (15:9)
5. Kościecha, Janowski, Jonasson, Messing 5:1 (20:10)
6. Dobrucki, Richardson, Davidsson, Kołodziej 4:2 (24:12)
7. Kościecha, Hampel, Hancock, Jonasson (d) 4:2 (28:14)
8. Davidsson, Crump, Hampel, Dobrucki 3:3 (31:17)
9. Richardson, Kołodziej, Lindbaeck, Janowski 1:5 (32:22)
10. Crump, Richardson, Hancock, Janowski 1:5 (33:27)
11. Janowski, Sundstroem, Thorsell, Messing 5:1 (38:28)
12. Kołodziej, Lindbaeck, Hampel, Dobrucki (w/u) 2:4 (40:32)
13. Crump, Richardson, Davidsson, Kościecha 1:5 (41:37)
14. Lindbaeck, Hancock, Hampel, Crump 5:1 (46:38)
15. Kołodziej, Hancock, Hampel, Dobrucki 2:4 (48:42)
16. Davidsson, Lindbaeck, Richardson, Crump 5:1 (53:43)
 
—————————————————————————————-
 
Dackarna Malilla 51:
1. Andreas Jonsson – 12 (2,3,3,3,1)
2. Ricky Kling – 2 (t,2,0,-)
3. Fredrik Lindgren – 9 (3,2,0,2,2)
4. Peter Karlsson – 6+3 (2*,1*,1,2*,0)
5. Rune Holta – 14+1 (3,3,3,2*,3)
6. Grzegorz Zengota – 7+1 (3,2*,1,1,0)
7. Ludvig Lindgren – 1 (1,0,0,0)
8. Joel Larsson – 0 (w)
 
Lejonen Gislaved 45:
1. Nicki Pedersen – 13 (3,3,2,3,2)
2. David Ruud – 1 (1,0,-,-)
3. Troy Batchelor – 2+1 (0,1*,0,1)
4. Dennis Andersson – 7 (1,3,2,1,d)
5. Mikael Max – 9 (1,3,2,0,3)
6. Artur Mroczka – 6+1 (-,1,0,1*,3,1)
7. Davey Watt – 7+2 (2,0,2*,2*,1)
8. Oliver Berntzon – 0 (w)
 
Bieg po biegu:
1. Pedersen, Jonsson, Ruud, Larsson (w/u) (Kling t) 2:4
2. Zengota, Watt, L.Lindgren, Berntzon (w/u) 4:2 (6:6)
3. F.Lindgren, Karlsson, Andersson, Batchelor 5:1 (11:7)
4. Holta, Zengota, Max, Watt 5:1 (16:8)
5. Andersson, Kling, Mroczka, L.Lindgren 2:4 (18:12)
6. Pedersen, F.Lindgren, Karlsson, Ruud 3:3 (21:15)
7. Jonsson, Andersson, Batchelor, Kling 3:3 (24:18)
8. Max, Watt, Karlsson, F.Lindgren 1:5 (25:23)
9. Holta, Pedersen, Zengota, Mroczka 4:2 (29:25)
10. Jonsson, Max, Mroczka, L.Lindgren 3:3 (32:28)
11. Mroczka, Watt, Zengota, L.Lindgren 1:5 (33:33)
12. Holta, Karlsson, Watt, Batchelor 5:1 (38:34)
13. Pedersen, F.Lindgren, Andersson, Zengota 2:4 (40:38)
14. Jonsson, Holta, Batchelor, Max 5:1 (45:39)
15. Max, F.Lindgren, Mroczka, Karlsson 2:4 (47:43)
16. Holta, Pedersen, Jonsson, Andersson (d) 4:2 (51:45)
 
———————————————————————————
 
Rospiggarna Hallstavik 43:
1. Mads Korneliussen – 7+1 (1,2,1*,1,0,2)
2. Kauko Nieminen – 4 (0,2,2,0,-,0)
3. Ryan Sullivan – 15 (2,1,3,3,3,3,-)
4. Przemysław Pawlicki – 10+1 (1*,3,1,2,0,3,0)
5. Wiesław Jaguś – Z/Z
6. Krzysztof Buczkowski – 6+1 (1,0,1*,2,2)
7. Anton Rosen – 1+1 (u,1*,-,0)
8. Pontus Aspgren – NS
 
Indianerna Kumla 53:
1. Magnus Zetterstroem – 11 (3,0,3,2,3)
2. Simon Gustafsson – 5+2 (2*,2,0,1*)
3. Piotr Protasiewicz – 6+1 (3,0,2,1*,-)
4. Grzegorz Walasek – 5+1 (0,d,3,1*,1)
5. Bjarne Pedersen – 8 (1,w,2,2,3)
6. Renat Gafurow – 6+1 (2*,3,0,1)
7. Niels K. Iversen – 12 (3,3,2,3,1)
8. Freddy Godlund – NS
 
Bieg po biegu:
1. Zetterstroem, Gustafsson, Korneliussen, Nieminen 1:5
2. Iversen, Gafurow, Buczkowski, Rosen (u) 1:5 (2:10)
3. Protasiewicz, Sullivan, Pawlicki, Walasek 3:3 (5:13)
4. Iversen, Korneliussen, Pedersen, Buczkowski 2:4 (7:17)
5. Gafurow, Nieminen, Rosen, Walasek (d) 3:3 (10:20)
6. Pawlicki, Gustafsson, Sullivan, Zetterstroem 4:2 (14:22)
7. Walasek, Nieminen, Korneliussen, Protasiewicz 3:3 (17:25)
8. Sullivan, Iversen, Pawlicki, Pedersen (w/u) 4:2 (21:27)
9. Zetterstroem, Pawlicki, Buczkowski, Gustafsson 3:3 (24:30)
10. Sullivan, Pedersen, Korneliussen, Gafurow 4:2 (28:32)
11. Iversen, Buczkowski, Gafurow, Rosen 2:4 (30:36)
12. Sullivan, Protasiewicz, Gustafsson, Pawlicki 3:3 (33:39)
13. Sullivan, Zetterstroem, Walasek, Nieminen 3:3 (36:42)
14. Pawlicki, Pedersen, Protasiewicz, Korneliussen 3:3 (39:45)
15. Pedersen, Korneliussen, Iversen, Nieminen 2:4 (41:49)
16. Zetterstroem, Buczkowski, Walasek, Pawlicki 2:4 (43:53)
 
wyniki: sportowefakty.pl

Autor: Jakub Lesiński

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close