Home / Sport / Pozostałe / Sukcesy młodych pięcioboistów

Sukcesy młodych pięcioboistów

Wśród dziewcząt Marika Florczak zdobyła brązowy medal. Zwyciężyła reprezentantka UKS „Żoliborz” Warszawa Joanna Gomolińska, zdobywając tytuł Mistrzyni Polski, drugie miejsce zajęła reprezentantka UKS „G-8 Bielany” Warszawa Aleksandra Skarzyńska
Nasze pozostałe zawodniczki uplasowały się na miejscach : Magdalena Walesa VI m a Karolina Korzeniowska była VIII

Wśród chłopców zwyciężył reprezentant UKS „G-8 Bielany” Warszawa Michał Stefański, drugie miejsce zajął Łukasz Klekot ZKS Drzonków a trzeci był Remigiusz Golis UKS „G-8 Bielany” Warszawa.
Na wysokim piątym miejscu został sklasyfikowany Szymon Trojak ZKS Drzonków.

Warto nadmienić, że w przyszłą środę 01.07.2009 r nasza młodzieżówka udaje się na Tajwan na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Pięcioboju Nowoczesnym. Wśród reprezentantów polski na te imprezę znaleźli się zawodnicy ZKS Drzonków:
Magdalena Walesa oraz Łukasz Klekot. Są to zawodnicy, którzy będą walczyć o medale w klasyfikacji indywidualnej jak również w klasyfikacji drużynowej i w sztafetach.

Autor: Radio Index