Home / Sport / Pozostałe / Stelmet zaczyna ciężką kampanię
(fot. )

Stelmet zaczyna ciężką kampanię

Od meczu z OSiR-em Komprachcice zaczyna się dla zielonogórskich szczypiornistów seria meczów z dobrymi rywalami. Ci jednak nie chcą nawet myśleć o porażce. Ostatnie 9 wygranych meczy sprawia, że każdy, kolejny rywal ostrzy sobie zęby na przerwanie passy. W 10. kolejce do Zielonej Góry przyjeżdża zespół OSiR-u Komprachcice. Drużyna ze Śląska z piętnastoma punktami zachowuję wciąż duże szanse na awans do II ligi. W ostatnim meczu nawrzucała Zagłębiu II Lubin 40 bramek, tracąc 26. Zielonogórzanie u siebie nie mieli problemów z ograniem Miedzi II Legnica i pożegnali ich wynikiem 34:23. Czy uda im się wygrać na parkiecie w Zielonej Górze i wyśrubować rekord do 10 zwycięstw? Początek meczu jutro 0 17, w hali UZ przy ul. Prof. Szafrana. Wstęp wolny.