SPORT:

Kolejne tytuły mistrzowskie zielonogórskich kickboxerów

O prymat najlepszych w kraju na turnieju nazwanym przez organizatora ROAD TO BRASIL walczyło ponad 200- stu zawodników z 70-ciu klubów. Zawodnicy reprezentujący Akademię Sportów Walki Knockout aż pięciokrotnie stawali na podium. Podopieczni trenera Tomasza Pasek wywalczyli dwukrotnie złoty medal, dwa srebrne i jeden brązowy krążek. Walki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i mogły cieszyć oko koneserów walki w stójce.

Tytuły mistrzowskie wywalczyli Kacper Frątczak, który wygrał wszystkie swoje walki przed czasem, nie pozostawiając wątpliwości sędziom pojedynku kto jest najlepszy w kraju wśród juniorów kat. 75 kg. Kolejny swój triumf święciła Martyna Mossur, juniorka, która wygrała piąty z rzędu turniej rangi mistrzowskiej. Dwa tytuły vice mistrzowskie do Zielonej Góry przywieźli Piotr Skrzypek walczący w kategorii ciężkiej oraz Artiom Pogrebnoi startujący w wadze 54 kg. Trzecie miejsce na podium wywalczył sobie Rafał Gąszczak, najmłodszy w teamie ASW Knockout walczący w kat. 81 kg.