SPORT:

Dzieciaki zrobiły atmosferę! Pierwszy mecz na remis

Przez większą część spotkania atakowali, oddali masę strzałów, ale to oni musieli gonić, by uratować remis. Polscy futsaliści zremisowali w pierwszym towarzyskim starciu z Belgią 3:3.

To było pierwsze z dwóch spotkań towarzyskich z tą reprezentacją rozegrane w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego.

Andrzej Bianga – trener reprezentacji Polski

Polacy w całym meczu oddali aż 57 strzałów, ale do przerwy przegrywali 0:1. Po zmianie stron goście podwyższyli prowadzenie, ale ostatnie minuty należały  do naszej reprezentacji. Przy stanie 1:3 najpierw gola kontaktowego zdobył Maciej Mizgajski, a następnie w ostatniej minucie do wyrównania doprowadził kapitan biało-czerwonych Marcin Mikołajewicz, zdobywając gola piętką przy dopingu młodej publiczności. Na trybunach hali CRS zasiadło sporo dzieciaków z lubuskich szkółek piłkarskich.