Home / Sport / Pozostałe / Drugi mecz Fed Cupu dla Szwajcarii
Urszula Radwańska i Timea Bacsinszky (fot. Tomasz Górowski)

Drugi mecz Fed Cupu dla Szwajcarii

W drugim spotkaniu zmierzyły się siostra Agnieszki – Urszula Radwańska (114 WTA) z 22 rakietą świata – najlepszą obecnie reprezentantką Szwajcarii -Timeą Bacsinszky.  Po trwającym 69 minut boju, Polka uległa w dwóch setach Szwajcarce 2-6, 1-6. Młodsza z sióstr Radwańskich od początku dała sobie narzucic styl gry rywalki, bardzo mocny serwis rywalki zepchnął naszą zawodniczkę do defensywy.

Urszula Radwańska

Po meczu drugiej z naszych reprezentantek udało nam się porozmawiać z trenerem tenisistek.