Home / Sport / PIŁKA NOŻNA: / Wynik lepszy niż gra. Piłkarski Falubaz remisuje ze Żmigrodem
Falubaz Zielona Góra III liga (foto: MK)

Wynik lepszy niż gra. Piłkarski Falubaz remisuje ze Żmigrodem

III-ligowy Falubaz Zielona Góra zremisował u siebie z oczko wyżej notowanym Piastem Żmigród 1:1.

Mimo, że wynik sugeruje podzielone siły na boisku, w rzeczywistości bywało z tym różnie. Do przerwy gospodarze prowadzili po tym, jak Michał Chyrek wślizgiem wbił piłkę do bramki. Niestety w końcówce meczu dobrego rezultatu nie udało się utrzymać przez gola Grzegorza Mazurka i Falubaz musiał się podzielić punktami z zespołem z Żmigrodu.

Falubaz Zielona Góra – Piast Żmigód 1:1 (1:0)

Michał Chyrek ’42

Grzegorz Mazurek 83

Następny mecz Falubaz gra za tydzień na wyjeździe z zespołem rezerw Śląska Wrocław. Do końca sezonu zostały już tylko trzy spotkania.

Momentami mogliśmy też próbować pograć w piłkę, ale na tle przeciwnika brakowało nam trochę umiejętności piłkarskich i dlatego nasze fazy były raz słabsze, raz mocniejsze. Było dużo ambicji i woli walki. Nie udało się dowieźć tego 1:0, aczkolwiek trzeba przyznać, że przeciwnik był dzisiaj wymagający, dlatego ten remis nas satysfakcjonuje – mówił po meczu trener Jarosław Miś.