niedziela , 11 Grudzień 2016
Home / Sport / Piłka Nożna / Wiosenny terminarz Stelmetu UKP
Terminarz piłkarski (fot. orkanchorzemin.futbolowo.pl)

Wiosenny terminarz Stelmetu UKP

Terminarz wiosennych gier sezonu 2012/2013:

18. kolejka  (23 marca 2013/24 marca 2013)
Promień Żary – Foto Higiena Gać               
Polonia Trzebnica – Pogoń Świebodzin               
Motobi Bystrzyca – Prochowiczanka               
Lechia Dzierżoniów – Sprotavia Szprotawa               
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Ślęza Wrocław               
Polonia/Sparta Świdnica – Orzeł Międzyrzecz               
Bielawianka Bielawa – Piast Karnin               
Stelmet UKP Zielona Góra – Steinpol Ilanka Rzepin   
           
19. kolejka  (30 marca 2013/1 kwietnia 2013)
Stelmet UKP Zielona Góra – Promień Żary               
Steinpol Ilanka Rzepin – Bielawianka Bielawa                
Piast Karnin – Polonia/Sparta Świdnica               
Orzeł Międzyrzecz – Orzeł Ząbkowice Śląskie               
Ślęza Wrocław – Lechia Dzierżoniów               
Sprotavia Szprotawa – Motobi Bystrzyca              
Prochowiczanka – Polonia Trzebnica               
Pogoń Świebodzin – Foto Higiena Gać               

20. kolejka  (6 kwietnia 2013/7 kwietnia 2013)
Promień Żary – Pogoń Świebodzin               
Foto Higiena Gać – Prochowiczanka               
Polonia Trzebnica – Sprotavia Szprotawa               
Motobi – Ślęza Wrocław               
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Międzyrzecz               
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Karnin               
Polonia/Sparta Świdnica – Steinpol Ilanka Rzepin               
Bielawianka Bielawa  – Stelmet UKP Zielona Góra       
       
21. kolejka  (13 kwietnia 2013/14 kwietnia 2013)
Bielawianka Bielawa  – Promień Żary               
Stelmet UKP Zielona Góra – Polonia/Sparta Świdnica               
Steinpol lanka Rzepin – Orzeł Ząbkowice Śląskie               
Piast Karnin – Lechia Dzierżoniów               
Orzeł Międzyrzecz – Motobi Bystrzyca               
Polonia Trzebnica – Ślęza Wrocław               
Sprotavia Szprotawa – Foto Higiena Gać               
Prochowiczanka – Pogoń Świebodzin       
       
22. kolejka  (20 kwietnia 2013/21 kwietnia 2013)
Promień Żary – Prochowiczanka               
Pogoń Świebodzin – Sprotavia Szprotawa               
Foto Higiena Gać – Ślęza Wrocław               
Polonia Trzebnica – Orzeł Międzyrzecz               
Motobi Bystrzyca – Piast Karnin               
Lechia Dzierżoniów – Steinpol Ilanka Rzepin               
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Stelmet UKP Zielona Góra               
Polonia/Sparta Świdnica – Bielawianka Bielawa    
           
23. kolejka  (27 kwietnia 2013/28 kwietnia 2013)
Polonia/Sparta Świdnica – Promień Żary               
Bielawianka Bielawa  – Orzeł Ząbkowice Śląskie               
Stelmet UKP Zielona Góra – Lechia Dzierżoniów               
Steinpol Ilanka Rzepin – Motobi Bystrzyca               
Piast Karnin – Polonia Trzebnica               
Orzeł Międzyrzecz – Foto Higiena Gać               
Ślęza Wrocław – Pogoń Świebodzin               
Sprotavia Szprotawa – Prochowiczanka   
           
24. kolejka  (4 maja 2013/5 maja 2013)
Promień Żary – Sprotavia Szprotawa               
Prochowiczanka – Ślęza Wrocław               
Pogoń Świebodzin – Orzeł Międzyrzecz               
Foto Higiena Gać – Piast Karnin               
Polonia Trzebnica – Steinpol Ilanka Rzepin               
Motobi Bystrzyca – Stelmet UKP Zielona Góra               
Lechia Dzierżoniów – Bielawianka Bielawa                
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia/Sparta Świdnica   
           
25. kolejka  (11 maja 2013/12 maja 2013)
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Promień Żary               
Polonia/Sparta Świdnica – Lechia Dzierżoniów               
Bielawianka Bielawa  – Motobi Bystrzyca               
Stelmet UKP Zielona Góra – Polonia Trzebnica               
Steinpol Ilanka Rzepin – Foto Higiena Gać               
Piast Karnin – Pogoń Świebodzin               
Orzeł Międzyrzecz – Prochowiczanka               
Ślęza Wrocław – Sprotavia Szprotawa       
       
26. kolejka  (18 maja 2013/19 maja 2013)
Promień Żary – Ślęza Wrocław               
Sprotavia Szprotawa – Orzeł Międzyrzecz               
Prochowiczanka – Piast Karnin               
Pogoń Świebodzin – Steinpol Ilanka Rzepin               
Foto Higiena Gać – Stelmet UKP Zielona Góra               
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa                
Motobi Bystrzyca – Polonia/Sparta Świdnica               
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Ząbkowice Śląskie       
       
27. kolejka  (25 maja 2013/26 maja 2013)
Lechia Dzierżoniów – Promień Żary               
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Motobi Bystrzyca               
Polonia/Sparta Świdnica – Polonia Trzebnica               
Bielawianka Bielawa  – Foto Higiena Gać               
Stelmet UKP Zielona Góra – Pogoń Świebodzin               
Steinpol Ilanka Rzepin – Prochowiczanka               
Piast Karnin – Sprotavia Szprotawa               
Orzeł Międzyrzecz – Ślęza Wrocław   
           
28. kolejka  (1 czerwca 2013/2 czerwca 2013)
Promień Żary – Orzeł Międzyrzecz               
Ślęza Wrocław – Piast Karnin               
Sprotavia Szprotawa – Steinpol Ilanka Rzepin               
Prochowiczanka – Stelmet UKP Zielona Góra               
Pogoń Świebodzin – Bielawianka Bielawa                
Foto Higiena Gać – Polonia/Sparta Świdnica               
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie               
Motobi Bystrzyca – Lechia Dzierżoniów               

29. kolejka  (8 czerwca 2013, wszystkie spotkania: godz. 16.00)
Motobi Bystrzyca – Promień Żary       
Lechia Dzierżoniów – Polonia Trzebnica       
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Foto Higiena Gać       
Polonia/Sparta Świdnica – Pogoń Świebodzin       
Bielawianka Bielawa  – Prochowiczanka       
Stelmet UKP Zielona Góra – Sprotavia Szprotawa       
Steinpol Ilanka Rzepin – Ślęza Wrocław       
Piast Karnin – Orzeł Międzyrzecz       

30. kolejka  (15 czerwca 2013, wszystkie spotkania: godz. 16.00)
Promień Żary – Piast Karnin           
Orzeł Międzyrzecz – Steinpol Ilanka Rzepin           
Ślęza Wrocław – Stelmet UKP Zielona Góra           
Sprotavia Szprotawa – Bielawianka Bielawa            
Prochowiczanka – Polonia/Sparta Świdnica           
Pogoń Świebodzin – Orzeł Ząbkowice Śląskie           
Foto Higiena Gać – Lechia Dzierżoniów           
Polonia Trzebnica – Motobi Bystrzyca

Autor: Łukasz Radkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close