Home / Sport / Piłka Nożna / Upragnione zwycięstwo piłkarzy z UKP Zielona Góra
Logo Stelmet UKP (fot. Stelmet UKP)

Upragnione zwycięstwo piłkarzy z UKP Zielona Góra

Pierwsza połowa w wykonaniu Lubuszan wyglądała fascynującą. Prowadzenie naszych, remis, później rzut karny i Zagłębie po czerwonej kartce grające w dziesiątke. Całe spotkanie zakończyło się wygraną zielonogórzan 2:1.

Co na temat spotkania sądzi trener UKP Marek Grzelczyk?

Marek Grzelczyk

Piłkarze opuszczali murawę boiska tym razem  z podniesioną głową. Jak wyglądały zmagania z perspektywy zawodników:

Łukasz Ziętek

Sobotni mecz przerwał serie porażek zielonogórskiego klubu. W jaki sposób ta wygrana wpłynęła na morale zawodników?:

Karol Haraś

W środę o godzinie 16:00 UKP Zielona Góra zmierzy się ponownie na własnym boisku. Przeciwnikiem tym razem będzie Piast Karnin.

Autor: Kinga Sylwestrzak