Home / Sport / PIŁKA NOŻNA: / “Twierdza w Zielonej Górze obroniona”
Logo Stelmet UKP (fot. Stelmet UKP)

“Twierdza w Zielonej Górze obroniona”

Już pod koniec I połowy Zielonogórzanie przejęli inicjatywę, a w drugiej połowie udało się stworzyć kilka sytuacji. Jak całe spotkanie oraz postawę swoich podopiecznych ocenia trener Michał Grzelczyk?

Michał Grzelczyk

Poziom spotkania był bardzo wyrównany i trudno byłoby wskazać, kto bardziej zasłużył na komplet punktów. Zawodników UKP remis usatysfakcjonował.

Maciej Brzeźniak

W momencie, kiedy znika radość, przychodzi czas na wnioski. Zielonogórzanom, pomimo wielu klarownych sytuacji nie udało się zdobyć bramki. Przyczyny przedstawił nam obrońca Stelmetu UKP – Bartosz Olejniczak.

Bartosz Olejniczak

Ocene wczorajszego spotkania przedstawił nam także zawodnik Śląska Wrocław – Mateusz Machaj.

Mateusz Machaj

Kolejnym rywalem Stelmetu UKP będzie Dąb Przybyszów. Początek tego spotkania w sobotę o godzinie 16:00 w Sławie.

Autor: Kinga Sylwestrzak