Home / Sport / Piłka Nożna / Terminarz gier UKP Lechii
(fot. Lechia)

Terminarz gier UKP Lechii

Terminarz III ligi grupy dolnośląsko-lubuskiej na rundę jesienną:
 
1. Kolejka (4-5 sierpnia)
 
Polonia Trzebnica – Promień Żary
Foto-Higiena Gać – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pogoń Świebodzin – Lechia Dzierżoniów
Prochowiczanka Prochowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sprotavia Szprotawa – Polonia/Sparta Świdnica
Ślęza Wrocław – Bielawianka Bielawa
Orzeł Międzyrzecz – UKP Lechia Zielona Góra
Piast Karnin – Ilanka Rzepin
 
2. Kolejka (11-12 sierpnia)
 
Promień Żary – Ilanka Rzepin
UKP Lechia Zielona Góra – Piast Karnin
Bielawianka Bielawa – Orzeł Międzyrzecz
Polonia/Sparta Świdnica – Ślęza Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sprotavia Szprotawa
Lechia Dzierżoniów – Prochowiczanka Prochowice
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Pogoń Świebodzin
Polonia Trzebnica – Foto-Higiena Gać
 
3. Kolejka (15 sierpnia)
 
Foto-Higiena Gać – Promień Żary
Pogoń Świebodzin – Polonia Trzebnica
Prochowiczanka Prochowice – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Sprotavia Szprotawa – Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Międzyrzecz – Polonia/Sparta Świdnica
Piast Karnin – Bielawianka Bielawa
Ilanka Rzepin – UKP Lechia Zielona Góra
 
4. Kolejka (18-19 sierpnia)
 
Promień Żary – UKP Lechia Zielona Góra
Bielawianka Bielawa – Ilanka Rzepin
Polonia/Sparta Świdnica – Piast Karnin
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orzeł Międzyrzecz
Lechia Dzierżoniów – Ślęza Wrocław
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Sprotavia Szprotawa
Polonia Trzebnica – Prochowiczanka Prochowice
Foto-Higiena Gać – Pogoń Świebodzin
 
5. Kolejka (25-26 sierpnia)
 
Pogoń Świebodzin – Promień Żary
Prochowiczanka Prochowice – Foto-Higiena Gać
Sprotavia Szprotawa – Polonia Trzebnica
Ślęza Wrocław – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Międzyrzecz – Lechia Dzierżoniów
Piast Karnin – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Ilanka Rzepin – Polonia/Sparta Świdnica
UKP Lechia Zielona Góra – Bielawianka Bielawa
 
6. Kolejka (1-2 września)
 
Promień Żary – Bielawianka Bielawa
Polonia/Sparta Świdnica – UKP Lechia Zielona Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Ilanka Rzepin
Lechia Dzierżoniów – Piast Karnin
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Orzeł Międzyrzecz
Polonia Trzebnica – Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać – Sprotavia Szprotawa
Pogoń Świebodzin – Prochowiczanka Prochowice
 
7. Kolejka (8-9 września)
 
Prochowiczanka Prochowice – Promień Żary
Sprotavia Szprotawa – Pogoń Świebodzin
Ślęza Wrocław – Foto-Higiena Gać
Orzeł Międzyrzecz – Polonia Trzebnica
Piast Karnin – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ilanka Rzepin – Lechia Dzierżoniów
UKP Lechia Zielona Góra – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa – Polonia/Sparta Świdnica
 
8. Kolejka (15-16 września)
 
Promień Żary – Polonia/Sparta Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów – UKP Lechia Zielona Góra
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Ilanka Rzepin
Polonia Trzebnica – Piast Karnin
Foto-Higiena Gać – Orzeł Międzyrzecz
Pogoń Świebodzin – Ślęza Wrocław
Prochowiczanka Prochowice – Sprotavia Szprotawa
 
9. Kolejka (22-23 września)
 
Sprotavia Szprotawa – Promień Żary
Ślęza Wrocław – Prochowiczanka Prochowice
Orzeł Międzyrzecz – Pogoń Świebodzin
Piast Karnin – Foto-Higiena Gać
Ilanka Rzepin – Polonia Trzebnica
UKP Lechia Zielona Góra – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Bielawianka Bielawa – Lechia Dzierżoniów
Polonia/Sparta Świdnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
 
10. Kolejka (29-30 września)
 
Promień Żary – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów – Polonia/Sparta Świdnica
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica – UKP Lechia Zielona Góra
Foto-Higiena Gać – Ilanka Rzepin
Pogoń Świebodzin – Piast Karnin
Prochowiczanka Prochowice – Orzeł Międzyrzecz
Sprotavia Szprotawa – Ślęza Wrocław
 
11. Kolejka (6-7 października)
 
Ślęza Wrocław – Promień Żary
Orzeł Międzyrzecz – Sprotavia Szprotawa
Piast Karnin – Prochowiczanka Prochowice
Ilanka Rzepin – Pogoń Świebodzin
UKP Lechia Zielona Góra – Foto-Higiena Gać
Bielawianka Bielawa – Polonia Trzebnica
Polonia/Sparta Świdnica – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Lechia Dzierżoniów
 
12. Kolejka (13-14 października)
 
Promień Żary – Lechia Dzierżoniów
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica – Polonia/Sparta Świdnica
Foto-Higiena Gać – Bielawianka Bielawa
Pogoń Świebodzin – UKP Lechia Zielona Góra
Prochowiczanka Prochowice – Ilanka Rzepin
Sprotavia Szprotawa – Piast Karnin
Ślęza Wrocław – Orzeł Międzyrzecz
 
13. Kolejka (20-21 października)
 
Orzeł Międzyrzecz – Promień Żary
Piast Karnin – Ślęza Wrocław
Ilanka Rzepin – Sprotavia Szprotawa
UKP Lechia Zielona Góra – Prochowiczanka Prochowice
Bielawianka Bielawa – Pogoń Świebodzin
Polonia/Sparta Świdnica – Foto-Higiena Gać
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia Trzebnica
Lechia Dzierżoniów – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
 
14. Kolejka (27-28 października)
 
Promień Żary – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Trzebnica – Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Gać – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Świebodzin – Polonia/Sparta Świdnica
Prochowiczanka Prochowice – Bielawianka Bielawa
Sprotavia Szprotawa – UKP Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław – Ilanka Rzepin
Orzeł Międzyrzecz – Piast Karnin
 
15. Kolejka (3-4 listopada)
 
Piast Karnin – Promień Żary
Ilanka Rzepin – Orzeł Międzyrzecz
UKP Lechia Zielona Góra – Ślęza Wrocław
Bielawianka Bielawa – Sprotavia Szprotawa
Polonia/Sparta Świdnica – Prochowiczanka Prochowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Pogoń Świebodzin
Lechia Dzierżoniów – Foto-Higiena Gać
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Polonia Trzebnica
 

Autor: Inf. prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close