niedziela , 11 Grudzień 2016
Home / Sport / Piłka Nożna / Reprezentacja Bezdomnych lepsza od przyjaciół M. Kozłowskiego! [Aktualizacja MP3 + FOTO]

Po pierwszej połowie w lepszych nastrojach schodzili do szatni niedoszli podopieczni trenera Pawła Janasa – drużyna gwiazd. Dlaczego niedoszli ? ponieważ były selekcjoner reprezentacji Polski seniorów nie dotarł do Kargowej z powodu kłopotów komunikacyjnych. Szybko bo już niedługo po pierwszym gwizdku arbitra, zespół przyjaciół Macieja Kozłowskiego objął prowadzenie. Tuż po zmianie stron piłkarze w zielonych koszulkach (przyjaciele artysty) podwyższyli rezultat meczu. Wszystko może i byłoby w porządku i prowadzenie utrzymywałoby się po stronie gwiazd gdyby nie kapitalny tego dnia Michał Ławniczak – strzelec wszystkich czterech goli dla zespołu “Bezdomnych”. Co ciekawe piłkarz grający z nr 2 na koszulce zdobył wszystkie bramki w II połowie gry.

W druzynie przyjaciół “Kozziego” wystąpili m.in. Jacek Bednarz, Dariusz Dziekanowski, Cezary Kucharski, Sebastian Ciemnoczołowski, Robert Dowhan, czy Janusz Kubicki.
W minionym roku to drużyna przyjaciół Macieja Kozłowskiego była górą wygrywając dokładnie tym samym rezultatem z Reprezentacją Polski Bezdomnych 4:3.

W niedzielę zakończył się Festiwal Kozzi Gangsta Film. Program imprezy objął cztery dni pokazów filmowych, mitingów z gwiazdami oraz sportowych imprez (m.in. mecz pokazowy zaplanowany na niedzielne popołudnie).

Autor: Łukasz Radkiewicz, Jakub Lesiński