czwartek , 8 Grudzień 2016
Home / Sport / Piłka Nożna / Pogrom na inaugurację – tak sezon rozpoczyna UKP Falubaz
Logo Stelmet UKP (fot. Stelmet UKP)

Pogrom na inaugurację – tak sezon rozpoczyna UKP Falubaz

Strzelanie rozpoczęło się dopiero pod koniec pierwszej połowy. Autorem gola został Krzysztof Izdebski. W 46 minucie na boisko wszedł Roman Kopacz, który zanotował dwa trafienia i dwie astysty. Po jednym golu dołożyli Andrzej Dorniak oraz Piotr Piwowarski.

Kolejny mecz zielonogórscy piłkarze zagrają już "u siebie". Naprzeciw UKP stanie Dąb Przybyszów. Początek tego spotkania 22 sierpnia o godzinie 17:00.

Autor: Paweł Hekman