Pierwszy gol dla Lecha

18 – letni obrońca Kolejorza już w szóstej minucie spotkania we własnym polu karnym przecinając dośrodkowanie chciał odegrać piłkę do Krzysztofa Kotorowskiego jednak zza jego pleców wybiegł Madalin Marti, który jednak nie skorzystał z podarowanego prezentu. Dwie minuty później Kędziora zamienił na bramkę celne dośrodkowanie Szymona Drewniaka czym w zupełności zrehabilitował się za wspomnianą wpadkę.  Niestety drugi zespół T – mobile ekstraklay z prowadzenia cieszył się zaledwie do 13. minuty kiedy do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Daniel Pancu. Lech Poznań po dwóch golach Nicolae Grigore ostatecznie przegrał z Rapidem Bukareszt 1:3. Tomasz Kędziora rozegrał całe spotkanie.

Autor: Jan Ratajczak