Norwegia na pudle [Turniej Czterech Narodów]

Trzeciego dnia Turnieju Czterech Narodów nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia. O godzinie 16:30 rozpoczęło się spotkanie Norwegia – Walia. Stawką była 3 pozycja.  Mecz był istną sinusoidą momentów przewagi jednej i drugiej drużyny, choć więcej szczęścia mieli Norwedzy. W piątej minucie wynik spotkania otworzył Abdurahim Lajaab,a dziesięś minut później na 2:0 gola zdobył El Hafedi Ilias. W drugiej połowie Norwegia starała się utrzymać przewagę długo konstruując swoje akcje. Walijczycy również starali się odpowiedzieć, ale nie zdołali zmienić wyniku meczu i ostatecznie trzecie miejsce zdobyła Norwegia wygrywając 2:0.

Norwegia – Walia 2:0 (2:0)